Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondanátok fiú neveket?

Mondanátok fiú neveket?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk még mi lesz a pocaklakó mert nem akarja magát megmutatni nekünk,de nincs olyan fiú név ami nekem és a férjemnek is tetszene :( Kislány név az van,na de fiú.... Nekem pl tetszik a Marcell..illetve azért tetszik,mert mielőtt kiderült,hogy babánk lesz azt álmodtam,hogy fiam születik és Marcellnak hívják :D A párom mondta az Ádám nevet( nekem nem tetszik),régi kedvencem pedig a Máté de most meg már rengeteg van belőle. A vezetéknév Böröczky és megköszönném,ha mondanátok pár ötletet. A nővére neve Lara,szerettem volna ha hasonlít kicsi hangzásilag,de a férjemnek semmi nem tetszik ami kicsit most divatosabb..pl Soma,Samu, stb
2013. nov. 4. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert a férjednek jobb ízlése van, mint neked.


Amúgy az Ádám jól passzol a Böröczky vezetéknévhez, nekem is ez és az Ákos jutott eszembe elsőként, ráadásul nagyon szép név és végre nem olyan, amiből minden útfélen találsz egyet és nem nevetségesen különleges divatnév.

2013. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálam a befutó a Balázs,így hívják a kisfiam.


A Marcell nekem is tetszik,az én párom is sok nevet leszólt...


Ami a listánkon volt: Balázs,Dávid,Zétény,Marcell

2013. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
András, Endre, László. Megkérdezhetem, mi a lánynevetek?
2013. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet jobb ízlése van,de én csak azért írtam,hogy a Soma ,Samu és effélék kizárva,mert akkor azt jobb esetbe nem írja le senki :) Mivel bölcsődében dolgozom én már megszoktam ezeket a neveket,tehát nekem nem divatos és különleges,mert nekem mindennapi :)
2013. nov. 4. 19:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, lány nevünk már az előtt volt, hogy még nem is voltam terhes, fiú nevünk csak a 30 héten lett. Nimród, Hunor, Áron, Ádám, László, Levente, Alex, Lehel, Noel, Martin
2013. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A Balázs nekem nem tetszik,a Zétényre pedig rázza mellettem a férjem a fejét :D Az András az egész jó :) Mira a lány nevünk!
2013. nov. 4. 19:05
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
(Na a bölcsődében dolgozáshoz, hozzátenném, hogy én meg óviban dolgozok, és igen csak leszűkült a kör a nevek terén, mert minden névről valamelyik volt vagy jelenlegi óvisom jutott eszembe)
2013. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen...ez a bajom nekem is,pl a Balázs név is tetszett addig amíg nem ott dolgoztam :)
2013. nov. 4. 19:09
 9/15 Szandy89 ***** válasza:
Levente,Kristóf,Noel,Gergő
2013. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha az András tetszik, akkor esetleg Andor? Ritkább mint az András. Böröczky Andor, szerintem tök jó. Az én fiam Ambrus.
2013. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!