Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok ezeket az egyedibb...

Adnátok ezeket az egyedibb neveket a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Dália, Stefánia, Olívia


Melyiket adnátok a legszívesebben a lányotoknak?

Mi az, ami tetszik és mi, ami nem tetszik bennük?

Ha meghalljátok ezeket a neveket milyen személy jut eszetekbe először?



2013. okt. 7. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindhárom jó név, nem túl gyakori, mégsem idegen hangzású. Nekem a Dália tetszik legjobban :).
2013. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dália az valami virágnem? Azt biztos nem adnám.

Stefániát sem mert arról meg a stefánia vagdalt jut eszembe.


Olíviát igen, az szép.

2013. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Dália nekem valamiért nem tetszik, nem tudnám megmondani, miért. A Stefánia - abszolút személyes negatív tapasztalat alapján - kizárva.

Az Olívia viszont gyönyörű. Simán adnám.

2013. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem 2 Stefi ismerosom is van es tobb Oliviat is ismerek. A nev tetszik, de van koztuk olyan Olivia akinek tenyerbemaszo stilusa van. Stefiket nagyon birom.

Dalia sem rossz - ismertem azonban egy gondor haju Thalia nevu kislanyt!

2013. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dália nem tetszik, a Stefnia semleges, Olivia listás volt, amikor a lányomat vártam. :)
2013. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Dália és a Stefánia nem tetszik, de az Olívia nagyon szép név szerintem. Szép a hangzása és valóban nem egy gyakori név.
2013. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem leginkább a Dália tetszik! :-)
2013. okt. 7. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Dália tetszik legjobban. Nagyon nőies, szép név, annak ellenére, hogy én csak egy nagyon fiús lányt ismerek vele. A Stefánia és Olívia nem tetszik, de szerintem csak az ilyen nevű ismerőseim miatt.
2013. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm Olivia, a tesója Stefánia:)


Dália nekem nem tetszik.


Oliviát, Stefániát adnám, viszont a Stefánia nem megy a vezetéknévhez. Majd ha már végre ott tartunk, hogy neveket kell választanunk én tuti felvetem az Oliviát. Nekem rövid Í-vel tetszik, úgy is anyakönyvezhető, a barátnőm is rövid i-vel írja a nevét.

2013. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!