Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idő után...

Szülés után mennyi idő után jött meg az első menszeszetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.

Én még szoptatok.10 hós a lányom,még nem jött meg szülés óta.

2013. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 hét, de én nem szoptattam, csak 2 hétig.
2013. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én szoptattom a kis fiam 2 hónapos és megijedtem hogy miért nem jött még meg . Most olvastam hogy ez normális szoptatásnál nem is tudtam . Fogamzásgátló hatása is van ?


Ehhez fontos tudni, hogy a szoptatásnak fogamzásgátló hatása van.


[link]

2013. nov. 4. 21:05
 4/9 gabszem ***** válasza:
6 héttel szülés után jött meg de nem nagyon tudtam szoptatni
2013. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem a gyerek 8 hónapos korában jött meg úgy, hogy még szoptattam. Teljesen változó. És csak addig van fogamzásgátló hatása, amíg be nem indul az ovuláció, de azt meg nem tudhatod, mikor volt, csak ha két hét múlva megjön az első mensid. De van olyan, hogy meg se jön, mert egyből teherbe esnek. Rengeteg gyerek született már az "azt hittem, amíg szoptatás alatt nem jön meg, addig nem lehetek terhes" tévhit alapján.
2013. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Előző válaszom megírása után olvastam csak el a belinkelt cikket. Azok a felsorolt feltételek első olvasásra könnyen teljesíthetőek, de azért csak kis részben valósulnak meg! Pl. sok csecsemő elég korán elkezdi átaludni az éjszakát, és akkor már mindjárt nem teljesül a rendszeres 4-6 órás szoptatás kritériuma. Szóval ez nem egy 100%-os fogamzásgátló módszer. Meg az se fogamzásgátlás, hogy más anyukának 2-3 évig nem jött meg, mert ez mindenkinél teljesen más!
2013. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én amiótta megszületett a kis fiunk egyszer voltam együtt a férjemmel és éppen ezért félek nehogy terhes legyek igaz nem ment el , de én már sajnos voltam előváladéktól terhes. Éppen ezért vártam hogy megjöjön a menszim. Igaz én a szülés után 5 hátig még véreztem.
2013. nov. 5. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
6. hónapig csak szoptattam, aztán a 7. hónapban meg is jött a havim. Nem hinném, hogy terhes vagy.
2013. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi remélem .
2013. nov. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!