Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt adtok a...

Ti mennyi pénzt adtok a háziorvosnak, ha házhoz hívjátok?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta, hogy illik adni, de mégis mennyit? Nyilván csak indokolt esetben hívom ki, eddig még nem fordult elő.
2013. nov. 6. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
hát akkor nekünk jó gyerekorvosunk van, ha illik adni, mert ő visszautasította. Azt mondta, ezer éve a körzeti orvos dolga volt, hogy üljön a rendelőben, a háziorvos járjon házhoz. Ő két éves kor alatt nem akar gyereket a rendelőben, ő bizony maga mondja első alkalommal, hogy hívjuk és jön, ez a dolga. :) ÉS nem fogadja el a pénzt érte.
2013. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tőlünk sem fogadd el egy fillért sem, de nálunk talán közrejátszik, hogy az ő családja és a miénk régebben összejárt ünnepekre, tehát nem vagyunk idegenek.
2013. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5,000Ft-ot, azonnal zsebre vágja! Jó orvos, de szerintem el is várja, h kapjon! :(
2013. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magánorvosunk van, még sosem vittem a rendelőbe a gyereket (17 hónapos). Még az elején megbeszéltük, hogy 4.000 forintért jön házhoz. Nekem ez megéri, hogy ne kelljen betegek közé vinnem a fiam. Egyébként volt már olyan, hogy szombaton hívtam ki és nem fogadott érte el pénzt.
2013. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5-10ezer forintot.
2013. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magankent hivom ki, 5 ezret kap. Mi sem voltunk meg a rendeloben, 3 eves a fiam.
2013. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Háziorvosunk, ha kihívjuk, akkor 1 gyerekért 2000, 2 gyerekért 4000 kap.
2013. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akik azt írták, hogy magánorvosuk van, az hol van? BP 10. kerületben lakunk,itt a közelben nem tudtok esetleg jó magánorvost?
2013. nov. 6. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk előre mondta, hogy minden esetben 5000 Ft.
2013. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Mi nem budapestiek vagyunk, a jászságban élünk.
2013. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!