Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A cégünk több milliót bukott...

A cégünk több milliót bukott egy elvesztett projecten. Beijedtem, hogy a létszámleépítés engem is érintene (érintett is volna. ), így még a rossz hírt érkezése elött bejelentettem a terhességet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval gyorsan bejelentettem, hogy átleptem a 12 hetet. Semmi kiskönyvet, egyéb papírt nem kértek, csak a szülés várható idejét és hogy meddig dolgozom.


Gondoltam ez jó és nyerek egy kis idöt, uj munkát találok és felmondok. Nem akartam elveszíteni a biztos jövedelmem, sok mindent kell fizetnem, semmi luxuskiadás.

De elkezdtem beijedni, hogy mi van ha nem találok idöben munkát, és hogy lassan látszódnia is kéne a más állapotnak.. (most kisebb trikókat hordok kardigännal, ami a cicimnél feszül, stb.)



2013. nov. 6. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, rosszul értem. Hazudtad, hogy várandós vagy??
2013. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor nem igaz a terhesség?

Hát ez így necces. Tényleg másik munkát kéne találnod gyorsan, mert ha kiderül, akkor úgyis lapátra tesznek. Esetleg egy "vetélést" még be lehet vetni, de hát ez így elég húzós.

2013. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ó, elfelejtettem, nem vagyok terhes.
2013. nov. 6. 14:59
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Fognak kérni táppénzes papírt, ami alapján utalják a pénzed. Anélkül nem fognak utalni szerintem. És azon van egy kód ami terhességet jelent.

Vagy nem vagy táppénzen? Dolgozol? Elég necces lenne a vetélést eljátszani.

2013. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Biztosan nem játszok vetélést. Félnék, hogy egyszer a jövöben emiatt tényleg megtörténne. Most "kamu orvosi idöpontokban járok állásinterjúkra. Nálunk akármilyen eü-s vizsgálatra mehetsz, senkit sem érdekel, nem kérnek igazolást, le kell késöbb dolgozni.
2013. nov. 6. 15:06
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
És mióta tart ez az egész?
2013. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedden volt 3 hete, hogy szóltam a munkahelyen.
2013. nov. 6. 15:21
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezt velem játszanád el, fegyelmivel rúgnálak ki. És te tettél nekem szívességet.
2013. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha nem akarsz botrányt, akkor csak az a megoldás hogy eljátszod a vetélést. Amit főztél edd is meg.
2013. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőséged maradt:

1. bevallod, amit tettél, és viseled a következményeit

2. eljátszol egy vetélést és még mélyebbre süllyedsz

3. önszántadból felmondasz, és leszel munkanélküli egy ideig, miközben levonod a tanulságot

2013. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!