Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy érintett titeket a kis...

Hogy érintett titeket a kis tesó érkezése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy ti hogyan éltétek meg mikor megtudtátok, hogy kis tesótok lesz. Mit éreztetek? Milyen kérdésetek merült fel és mikor már megszületett akkor hogy álltatok hozzá, mennyire teljesültek az elképzeléseitek stb.

Fontos lenne, előre is köszönöm a normális válaszokat.


2010. okt. 28. 13:29
 1/2 anonim válasza:

Mikor az öcsém született(én 4éves voltam) és mikor hazahozták --rá másnap--kis hiján sikerült agyonütnöm a faterom nyeles esernyőjével!!Azóta ha nem sikerül Neki valami akkor mondja hogy miért is nem tudott anyám kicsit később bejönni!!Ugyanis az szedte ki nagy nehezen az esernyőt a kezemből!!

Mikor megkérdezte hogy miért akartam bántani az volt a válaszom hogy:: Minek van Ez itt?Csak sir meg sir és még a nevét sem tudja megmondani!

2010. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a reakciót :)
2010. nov. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!