Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez valóban túl nagy kérés...

Ez valóban túl nagy kérés lett volna és én akarok túl sokat?

Figyelt kérdés
Van egy 4 és egy 2 éves gyermekünk. Anyósom a közvetlen szomszédunkban lakik, kb. heti 1x viszi át őket egy-két órára. Anyósomnak van egy pasija (párja...), akivel 3 éve vannak együtt, de nem laknak együtt, csak hétvégente összejárnak. Anyós megy mindig a férfihez, kirándulnak, elutaznak, wellneseznek, éttermeznek. Általában vagy szombaton vagy vasárnap délután megy el anyós és másnap este jön vissza. Nem szólunk bele egymás dolgába, nem nézzük, ki mit csinál, ki mikor van otthon. Mi a férjemmel a 4 év alatt, amióta a nagyobb fiam megvan, csak egyszer mentünk el késő estig, ez tavaly nyáron volt. Anyós sosem ajánlotta fel, hogy ott alhatnának a gyerekek és menjünk valahová. Most a férjemtől kaptam egy jegyet dumaszínházba, amit imádok. Szombaton este mennénk, kb. 9-től éjfélig lennénk távol. A gyerekek fél 10-kor elalszanak, sok gond nem lenne velük. A férjem megkérdezte anyóst, hogy megtenné-e, hogy vigyáz rájuk és nemet mondott, mert a pasival kell találkoznia. Nekem annyira rosszul esett, hogy elbőgtem magam, amikor a férjem mesélte. Megoldjuk, elmegyünk, mert anyukám eljön, csak ő annyira sokat segít, hogy nem akartam még egy éjszakai bébiszitterkedéssel is terhelni. Tényleg ilyen nagy kérés lett volna ez anyósomtól?
2013. nov. 7. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Anyósod egy önző dög.
2013. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első gondolatom : " a párja ennyire fontosabb az unokáinál ? "

ÍGy is ritkán van velük.a leírtad alapján legalábbis.

:-/

Jó mulatás egyébként.jó hogy anyukád ilyen kedves ;-)

2013. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ismerem a szitut. És ált. ezek az emberek hangoztatják előszeretettel, hogy az unokámért mindent....


Ne törődj vele! Anyukád csúcs, látszik, hogy kire, mikor számíthat az ember!

2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

dehogy volt nagy kérés. Ezt te is jól tudod. Viszont sanos ezzel nem tudtok mit csinálni. Vannak ilyen nagymamák. Az én anyósom sem vállalja be a sogorom kisebb gyerekét mert fél de a nagyobbakat bevállalják ha muszáj (másik anyától vannak). Az én anyosom sem egy olyan igazi nagymama tipus, persze szereti öket de nem az akire ott lehet hagyni a gyerekeket vagy elmenne érte az oviba pedig nincs messze tölük...

Mondjuk kiváncsi vagyok a a mi gyerekünkhöz hogy fog majd állni mert nekünk jó a viszonyunk vele nem ugy mint sogroméknak. Lehet velünk más lesz bár ugy rábizni szerintem nem lehet majd mivel fél hogy mi van ha rosszul elsz vagy iylesmi. Egyébként alaptalanul na meg ketten lennének ugyis rá. Szerintem ez csak kifogás volt annó.

2013. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogy nagy kérés.

Átlag unokazserető nagymamát le se lehet vakarni az unokákról.


Örülj hogy anyukád nem ilyen.

2013. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, akkor jól gondoltam. :(
2013. nov. 7. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Neki is megvan az élete. Azért nem kell sírni, megoldódott az a lényeg.

Fogadd el, hogy ő ilyen. Hidd el, jobb mintha állandóan találkoznátok és mindenbe beleszólna. A segítségnek általában ára van.

2013. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Én nem értek egyet. Az ő programja miért lenne kevésbé fontos mint a tietek, már nyilván meg volt beszélve, hogy oda megy, miért kéne lemondania?
2013. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es, igen, igazad van! valóban jobb, mintha folyton rajtubk lógna, ezt a barátnőim is mondják! :))

8-as, elfogadom, csak rosszul esett. tudod, ha 3 éven át nem menne minden egyes hétvégén valahová, akkor oké, de így kicsit fura. ráadásul másnap mehetene. :)

2013. nov. 7. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Az anyai és az apai nagymamák között zongorázni lehet a különbséget.
2014. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!