Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban ez lenne a sorsom?...

Valóban ez lenne a sorsom? Azt hiszem véget akarok vetni az életemnek!

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,a barátnőm akivel Erdélyben ismerkedtem meg elhagyott,mivel kint megszűnt a munkahelyem és nekem haza kellett jönnöm Magyarországra, sajnos ő nem akart jönni velem.Építész vagyok de munkám sincsen, és a szüleimre sem támaszkodhatok,sajnos nem igazán vagyok nekik fontos...A "barátaim" ő nekik addig voltam jó ameddig segítettem rajtuk,most nekem kellene de senki nem segít.Nem bírom tovább,egy kérésem lett volna h legyen szíves valaki segítsen kijutni Angliába,de senki sem segít pedig,azt hiszem ez lenne a megoldás.Megszabadulni a szüleimtől akik mindig csak lehúztak,és megszabadulni az emlékektől!Ez lenne a sorsom? ha valóban ez akkor azt hiszem pontot teszek a végér ennek...Sajnos nincsen értelme semminek.Csak annyi a kérdésem valóban van ilyen h folyamatosan csak rossz történik? Hmm, lehet már nem is számít...

2012. máj. 4. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos van ilyen, de emiatt ne légy öngyilkos.Hülye lennél ha végeznél magaddal (már bocs) csak kezdj új életet.

Keress valami kis munkát vegyél albérletet addig amíg nem jön össze annyi hogy kimenj Angliába.De addigis szerintem ez lenne a legtisztább megoldás, mert így a szüleidet sem látnád.

2012. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen annyi pénzem,és Anglia is majd legközelebb lesz,majd másik életemben talán de most nem az tuti.Köszönöm a válaszodat.
2012. máj. 4. 20:56
 3/20 anonim ***** válasza:

Sose ad fel. Nem az az erős aki képes nagyot ütni hanem aki képes mindig felállni!

"Nincsen lehetetlen,Csak tehetetlen ember,, vagyis bármit elérhetsz ha nagyon szeretnéd és még annyi szép dolog van az életben.

Légy optimista pl.

Mindenek van pozitív oldala még a negatívnak is.

Hát igen néha olyankor látszik meg hogy ki az igaz barát mikor magadon kell segíteni.

2012. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha én huszonhét éves lennék és független, a jég hátán is megélnék. A nyakamba venném a világot és nem keseregnék. Menj először Ausztriába, nem nagy költség. Vállalj el bármilyen munkát, szedd fel a nyelvet és akár tobább is állhatsz. A lehetőség előtted áll. MENJ be a kapun!!!
2012. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De hogyan mikor annyira össze vagyok zuhanva,hogy sokszor azt sem tudom melyik bolygón vagyok..Mikor minden gondolatom ő körülötte forog. gyenge vagyok, ez már túl sok volt...Azt hittem erős vagyok de...nem!
2012. máj. 4. 21:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, ami volt. Nézz előre és keresd a megoldást. az öngyilkosság nem megoldás, csak menekülés a semmibe. Neked még élned kell, s lehet, hogy valamikor egy nagyon boldog család tagja leszel. Kis lépésekben haladj előre, ne akarj mindent egyszerre megoldani. először keress valami munkát. Mindegy, hogy mit, a lényeg, hogy dolgozz és ne legyen időd az öngyilkosságon törni a fejed. A többi - ha lassan is, de - jön magától.
2012. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Olvasd el Jób könyvét!
2012. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sokszor gondoltam már véget vetésre én is, de tudom, hogy nem tudom megtenni, mert amikor annyira magam alatt vagyok, akkor eszembe jut, hogy még azért a vég előtt pár dolgot kipróbálok/megteszek amit nem mertem addig, és... Na és akkor végiggondolva, hogy egyelőre nincs vég, mert van pár dolgom, akkor hirtelen jó kedvem lesz és újult erővel indulok újra küzdeni..


Már én ilyet nem is mondok, hogy véget akarok vetni az életemnek. Pedig most is okom volna rá.

Semmi jó nincs az életemben. 34 éves vagyok és nő. Diplomával, időtlen idők óta munka nélkül. Nincsenek ismerőseim, akik tudnának munkát. A barátaim tudják, hogy nincs munkám, de sosem gondolkodtak azon, hogy saját munkahelyükön vagy partnercégeknél megkérdezzék, volna-e munka számomra. Sőt egyik "barát" még mesélte is, hogy náluk pont keresnek valakit, de nekem azt nem javasolja, mert így-meg úgy. (Egy irigy csaj, nála magasabb beosztású lett volna az új kolléga, engem pedig nem szívesen látott volna úgy...) Hát barátaim mondhatni nincsenek. Párom sincs. Amíg nincs munkám nem is keresek, mert félek, hogy emiatt inkább továbbállnának valami sikeres üzletasszonyt keresni, mint engem vigasztalni.

A telefonom sose cseng, nem keres senki, csak ha esetleg segíteni kell valakinek, na akkor igen. teljesen egyedül kell túlélnem a kínok kínját. Néha már sírni sem tudok.

Viszont tudom, hogy azért vannak szép dolgok a Földön, főleg így tavasszal, ha kék az ég, és virágoznak a fák. És ez még sok-sok éven át fog ismétlődni. Most még én ezt nem élvezhetem nyugalommal, de a remény azért éltet! Elképzelem, hogy talán jövő ilyenkorra már lesz munkám és talán kereshetem a társam. És ha megtaláltam, talán még egyszer családom is lehetne. Ez a remény az egyetlen, ami erőt ad, hogy elviseljem a mostani semmit. Próbáld ki te is! Jobbat nem tudok javasolni innen a gödörből, hisz nem látok ki belőle, de hátha ez segít! Most nevethetnékem támadt az előbbi mondatomon, annyira vicces így szószerint elképzelve!

Fel a fejjel, van még miért élnünk, ez biztos!

2012. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kukori Parancsnok válasza:
Ha van kedved kicsit kibeszélni a gondjaidat néha, akkor írj koromgomba001@gmail.com -ra, akkor ha már tényleg az öngyilkosság gondolatát fontolgatod, és semmiképp se tedd meg amíg nem beszéltünk, nem tudhatod, tudok-e segíteni Rajtad. Ott majd adok normális elérhetőséget, természetesen ilyenkor nem szoktam az eredeti emailemet megadni. Akár leírhatod nagyon hosszan is a problémáidat és igyekszem segíteni :)
2012. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Napkiraly ***** válasza:
egy nő miatt sose legyél öngyilkos,pár év múlva nevetni fogsz az egészen, és hülyénekfogod tartani magad. Nem muszáj a szakmádban elhelyezkedni, dolgozz olyan helyen,ahol embert keresnek
2012. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!