Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak kismamáknak tovább tanulásra?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a babó, és szeretnék mellette tanulni valamit, amig itthon vagyok vele. Milyen lehetőségek esetleg támogatások vannak?
2008. júl. 9. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
hívd fel a munkanélkülit ott majd tudnak válaszolni szerinttem....
2008. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz tanulni. Én egyetemre fogok járni, de már nappalira, mert két éves lesz pont a fiam, amikor mehetek, és akkor már bölcsis lenne amúgy is, mert ha nem vesznek fel, akkor meg dolgozni megyek. Az egyetemen úgy van, hogy jár egy szociális támogatás, ami 20 ezer forint körül van havonta. Meg jár az 50 plusz pont a felvételin, amíg GYES-en, vagy GYED-en vagy. Én ezeket tudom csak, de bizots a munkaügyi központban tudnak ajánlani tanfolyamokat kismamáknak.
2008. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!