Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb popsikrém? A...

Melyik a legjobb popsikrém? A gyógyszertári nagyon nem vált be.

Figyelt kérdés

Most kezdtük almával a hozzátáplálást, megváltozott a vizelet ph-ja, savasabb lett és tiszta piros kisbabám popsija. Eddig gyógyszertári krémet használtuk, de az most kevés...

Holnap veszek valami mást, de mit?

Sudocrem, Neogranormon, Bepanthen, Nivea???


2013. nov. 9. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A Bepanthen nekünk kevés volt, viszont a Sudo és Neogranormon mindig bevált. Általában Sudoval kentem, ha nagyon durva volt, akkor kapott Neogranormont. A Niveat soha nem próbáltam.
2013. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ki kell tapasztalni. Én nagyon szeretem a Nive popsikrémet, de sokan panaszkodnak, hogy nehezen lemosható, nagyon jó szerintem a Gabi popsikrém, de sok babának semmit nem ér, Sudocream szintén jó, de szerintem akkor ha nem pisi-kaki csípi ki a popsiját ha nem valami "fertőzés" vagy enyhe allergia okozza a popsi pirosodást, de sógornőm szerint borzalmasan rossz krém, Bepanthen szerintem nem jó, sokan dicsérik, de nálunk semmire sem volt jó. a gyógyszertárival eddig nem volt gond, valamint van halolajos gyermek testápoló és én azt is nagyon szeretem, de kicsit büdi, viszont ekcémára, popsira, száraz bőrre mindenre jó.
2013. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A dm-es babylove popsikrém nagyon jó, és még olcsó is. A kremmania.hu véleményezői szerint ez a legjobb popsikrém, én is ezért vettem meg.
2013. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak Niveát ne!

Amúgy nekünk a Neogranormon vált be, de tényleg ki kell sajnos kísérletezni.

2013. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertáriból is többféle van, minden doki mást ír. Alap az Unguentum Infantum, azt én is utáltam, de például az Unguentum Antiphlogisticum pro infante az szerintem nagyon jó.

Sudocrem is elég jó, de én azt csak akkor használom ha baj van, a mindennapokra nem. Ugyan ez vonatkozik a Neogranormonra, a Bepanthen is jó szerintem, a Niveát nem ismerem.

2013. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

neogranormon kenőcs(nem a popsikrém),nekünk csak ez vált be,dm-est utáltam,alig lehetett kenni,és ha piros volt a popsi,semmit nem ért,gabi ugyanez,sudocrem is jó volt egy ideig,de nagyon durva pirosságot nekünk nem tüntette el.

neogranormon popsikrém is csak akkor jó,ha nem piros a popsija..

Szóval mi is végig próbáltunk mindent,tényleg ki kell tapasztalni..

Mára csak neogranormon van itthon,de mivel már nagy,csak napi egyszer kenem a popsiját.

2013. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves koráig csak a Sudocream-et használtuk, mert nekünk nagyon bevált, viszont egy idő után már nem használt (gondolom hozzászokott a bőre), és váltottunk a Neogranormon-ra. Úgy látszik, hogy most ez is jó, de lehet később megint váltanunk kell újra, vagy vissza a régire.
2013. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül Libero zinc creamot vettem. Nagyon jó!
2013. nov. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!