Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek ez a név?

Hogy tetszik nektek ez a név?

Figyelt kérdés
Senkei Lenke
2013. nov. 12. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egybefolyik... keress valami használhatóbbat.
2013. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szeritnem sem jó együtt a kettő, furán hangzik.
2013. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Túlságosan egybecseng nekem. Ha ezt a keresztnevet szeretnétek, esetleg tegyetek be egy plusz nevet, valami rövidet.


Pl: Senkei Éva Lenke

2013. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, annyira egybefolyik mintha egy szó lenne.
2013. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkiből, akinek bemutatkozik majd a jövőben, azt fogja kiváltani, hogy "tessék???" :))) de ha nem gond, hogy el kell mondja ezerszer, akkor miért ne? Szép név a Lenke.
2013. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd elejét az ovis, és iskolai provokációknak, ezzel a névvel nem lesz egyszerű az élete. Maga a Lenke név nem rossz, de ahogy a 3. válaszoló írta tegyetek közé valami rövid nevet.
2013. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is tennék közé még egy keresztnevet. De a Lenkét gondold meg: ügyetLENKE, eszetLENKE.
2013. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó, a névvel semmi baj nincs, a gyerek ha akrják ezer más dologgal csúfolhatják egymást, ha nem a névvel akkor mással!
2013. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hubilla ***** válasza:
Sztem az i- vegu vezeteknevekhez konnyebb keresztnevet talalni. Batoritalak :) hogy probalj ki mast is.
2013. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!