Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óriás maci tisztítása mosógépb...

Óriás maci tisztítása mosógépben? Amit a Tesco árul, most akciós is.

Figyelt kérdés

Vettünk egyet, de kitisztítanám, meg amúgy is előbb utóbb tisztításra szorulna. Próbáltátok már? A cimkén az van, hogy 40 fokon mosható.

Ilyesmi a maci, de pont ugyanolyat nem találtam, a miénken csíkos, kockás a masnia, zöldes és piros és a talpán nincsenek az ujjai berajzolva.

[link]


2013. nov. 13. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont azt a macit amit mondasz nem ismerem, de én minden plüst gond nélkül kimosok, mert hát muszáj. Ha a címkén az van, hogy gépben 40 fokon mosható akkor nincs semmitől félni valód. viszont vannak olyan plüssök amik ha kimosod majd megszárad a tömőanyagja össze csomósodik, és olyan lesz mint ami nincs kitömve. A másik kérdés, hogy mennyire nagy a maci befog férni a gépbe? Nekünk van egy akkora ami nem fér a mosógépbe és nyaranta tudom csak kádban kimosni mikor tűz a nap.
2013. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha simán befér a mosógépbe, akkor kimoshatod, de ha úgy kell belegyömöszölni, akkor inkább ne, mert utána csúnya lesz. Akkor inkább hagyd nyárra a mosást a kádban, most pedig keféld át vizes kefével.
2013. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Befér a gépbe. Hát lehet inkább áttörlöm vizesen, aztán majd, ha muszáj lesz akkor marad a gép.

Amúgy a plüssöket be szoktam néha dobni kimosni a géppel, van aminek összeállt a szőr többszöri mosás után, de a többi szép lett.

Azért várok tapasztalatokat :) hátha valaki már kimosta pont ezt a tescoba kaphatót, bár lehet máshol is árulják.

2013. nov. 13. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért éppen befér a mosógépbe, nagy a betöltőnyílás, így nem gond, kb olyan mintha egy paplant tennék bele, megtelik a dob :)
2013. nov. 13. 11:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez hasonlít legjobban a tescoba kaphatóra. Hihetetlen, de pont olyat nem találok a googleba


[link]

2013. nov. 13. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!