Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik ismerik a Tesco-s törlőke...

Akik ismerik a Tesco-s törlőkendőt? Melyik a jobb? A kék vagy a zöld?

Figyelt kérdés

Még nem vettem ilyet,de kuponom van rá,azért gondolkozom rajta.

És jó egyáltalán?


2013. aug. 1. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó!! Talán az egyik sensitv.....de mindkét fajtát használtuk (már szobatiszta a fiam), de előtta nagyon-nagyon sokáig ez volt, mikor melyik akadt a kezembe azt vettem meg. Nem pirosodott ki tőle, semmi reakció nem volt a bőrével, nem csucsog a nedvességtől, de nem az a nagyon száraz. Én meg voltam vele elégedve.

Még néha veszek, de csak ilyen kéz-száj törlésre. Érdemes megvenned, de ha mégsem válik be mint popsitörlő, akkor egy neylonzacsiba pár darab a táskádba, és ha mentek valahova hasznát fogod venni! :)

2013. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretjuk a tescos keket. Mindig johnsons rozsaszin torlokendot hasznaltunk mert tobbszor le volt arazva. Aztan egyszer kifogytunk es sehol nem talatunk learazva. Igy megvettuk a huggies sensitive (ilyen vanilia sarga csomagolas) torlokendot mert olcsobb volt mint a johnsons. Elnezest kerek ha valaki ezt szereti de szerintem pocsek volt. Ahanyszor kihuztam annyiszor szadadt szet. :( baratnomeknel voltunk es kertem tolle par darab torlokendot. Neki tescos kek volt. Azota azt hasznaljuk mert nekunk nagyon bejott. Nem szakadt, tenleg nem is tul nedves vagy szaraz. De ahogy mondani szoktak kinek ez kinek az...
2013. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kéket használjuk. nagyon jó. Van fent a neten egy törlőkendő teszt, ott is a jók között szerepel.
2013. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a zöldet veszem, annak van illata. Ennyi a különbség.
2013. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a zöldet kedvelem.
2013. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a zöldet szeretem. Teljesen meglepődtem, hogy ennyire jó, nem gondoltam volna.
2013. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kék sensetive, érzékeny bőrű babáknak, a zöld illatosított. Mindkettőt használtam, mindkettő nagyon jó.

Ha jól emlékszem a zöld csomagolású az 72 db-os, a kék 64 db-os.

2013. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is a zöldet kedvelem. Már régóta ezt használjuk, és meg vagyok vele elégedve.

Ha kuponod van hozzá, akkor egy próbát mindenképp megér.

2013. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!Jó vegyes válaszok érkeztek... :-)

Mire a boltba jutok döntök,legfeljebb ha beválik,kipróbálom a másik színt is!

2013. aug. 1. 12:46
 10/12 anonim ***** válasza:
mennyibe kerulnek?
2013. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!