Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen játékot érdemes egy...

Milyen játékot érdemes egy Karácsonykor 8,5 hónapos babának venni?

Figyelt kérdés
Ötleteket kérek! :)
2013. nov. 13. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van,igaz Ő akkor már 10 hónapos lesz,de én főleg a villogó,zenélő kütyük közt nézelődök... Nincs még Neki olyan játéka,csak plüssei vannak,meg rágókák,csörgők. Néztem babakönyvet is,de valószínű egy kis autós kormány lesz :-)
2013. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ebben a korban még nagyon jól lehet olyan ajándékot venni ami majd hosszútávra lesz jó, hisz még nem reklamál, nem csalódik :)

ami nagyobb kiadás, szóbajöhet most, családdal összefogva, mint pl. autós ülés, etetőszék, tricikli, kertbe csúszda/hinta, ilyenek.

de az első is jót ír, zenélő táblák sokáig érdekelhetik, pl. egy noés szinti (az állatos), de vannak fa puzzlek, fogócskás, 4-6 darabosak, vagy formabedobó, golyópálya.

nálunk a kedvenc a moltó gomba és elefánt volt, ezeket 1 évesen kapta és nagyon sokáig használta.

vaterán vettem őket 3000 ill. 5000.-ért, talán ezek voltak a legjobb játékok kicsi korában :)

2013. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!