Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Máshol is van tömeges vírusfer...

Máshol is van tömeges vírusfertőzés?

Figyelt kérdés
Nálunk a sulisok közel fele beteg. A védőnő meg megnyugtat, hogy nincs a faluba influenza, hanem valami vírus terjeng. A betegség jellemzői: magas láz, köhögés, orrfolyás, fejfájás, hasmenés, hányiger, hányás.
2009. nov. 18. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én még csak a hírekben találkoztam a tömeges vírusfertőzéssel, a való életben nem.
2009. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hol laktok?
2009. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szákszend egy kis falu kom-esztergom megyébe. Az a furi, hogy állítólag ez nem influenza, csak ugyanazok a tünetei.

Érdekes.

2009. nov. 19. 10:37
 4/13 anonim ***** válasza:
A lányommal 1 hete jöttünk haza a kórházból, ahol vírusfertőzés miatt voltunk bent. a lányomnak azon kívül hogy 40 fokos láza volt és levert semmi más tünete nem volt. Vénásan kapta a gyógyszereket. Viszont még én sem kaptam el tőle (hála az égnek) pedig a nap 24 órájában eggyütt voltunk, puszilgattam dajkálgattam sőt még volt hogy ott aludt mellettem az ágyban.
2009. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, mennyi idős a lányod? És az új vírust kapta el?
2009. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én is csak még a hírekből hallottam pedig itt állítólag már járvány van. Szerintem minden éven van ennyi beteg ilyen időszakban csak akkor nem az új infulenza volt és nem kapták fel ennyire.
2009. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én Tokodaltárói vagyok. Nálunk is rengeteg a beteg. Csak mások a tünetek, nálunk egyáltalán nem jár lázzal, és minden tünet egy napig tart aztán mintha elvágták volna. Torokfájás, égető érzés az orrban, orrfolyás, orrdugulás, köhögés.

Bár a fiamnál azt mondta kedden a doktornő, hogy nem piros a torka, lehet, hogy egy másik fajtát kapott el.

2009. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az lemaradt, hogy nekünk is azt mondta a doktornő, hogy ez nem influenza, csak nátha. Bennem már az is felmerült, hogy a lábatlani iskolában is csak ez volt, és nem h1n1. Nem ?
2009. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk még a kanyarban sincs a járvány.Az oviban szinte senki sem beteg,az iskolában sem.Az orvosnál sem tolong a sok influenzás...
2009. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kiskőrösi vagyok, itt nálunk sincs semmi, de a megyéből se hallottam komolyabb megbetegedésekről... Néhány napja voltam a dokinál a kislányommal, azt mondta, nem feltétlenül fontos neki az oltás, főleg, hogy még szopik. Mondjuk, a tünetek alapján inkább valami más vírus lehet, az influenzával nem szokott hasmenés lenni..
2009. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!