Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megkapom az elmaradt családi...

Megkapom az elmaradt családi adókedvezményt?

Figyelt kérdés
2013.08.29-én töltöttem be 91. napot.2013.11.18-án voltam leadni a munkáltatónál az orvos által kitöltött papírt, ami alapján ők kitöltötték a szükséges nyomtatványt az adókedvezményhez, de arra 11 hótól írták az igénylést.remélem nem rontották el( olyan volt mint akik nincsenek tisztába a dolgokkal, pedig ők a munkaügyisek)

2013. nov. 23. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól írták.

Az augusztus, szeptember, októbert majd az éves adóbevallásban tudod visszamenőleg igényelni.

2013. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze megkapod, jól írták, csak 11 hótól kérheted, mert novemberben adtad le a papírt. Az elmaradt 3 hónapot az adóbevallásban kell visszaigényelni, de el ne felejtsd visszaigényelni, mert maguktól nem küldik vissza.
2013. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!