Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanulóasztalka? Milyet?...

Tanulóasztalka? Milyet? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nézegetek tanulóasztalokat, és igazából már azt sem tudom, milyet szeretnék. Van, ami német, angol, magyar, magyar lenne jó. De viszont nem mindegyik beszél, igaz? Viszont hangokat mindegyik ad ki. Van olyan, ami szerintem újabb, laptop is van rajta, ez elvileg mesél.


Nektek milyen van? Szeretitek, vagy nem?


2013. nov. 23. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

a tesóm vett nem rég a fiának-szerencsére csak használtam,mert ujjonnan 20ezer körül lett volna. és háát én nem voltam elájulva tőle. mert amik a tanuló asztalkán voltak már végülis meg voltak neki külön-kölön. ezért nem is igen játszott vele,ezért elrakták későbbre,hátha akkor jobban ellesz vele..

(ja,és ezen is beszélt,meg hangot adott ki,stb)

2013. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, újan is, használtan is nézegetem...
2013. nov. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!