Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri a Brendonban bútort,...

Megéri a Brendonban bútort, babakocsit vásárolni? Vélemények, tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
Ár érték arányban jók a termékeik? Az eladók értenek a babaholmikhoz vagy csak szimplán eladók?
2013. okt. 11. 17:07
 1/6 CsBZs ***** válasza:
En szinte mindent onnan vettem, jatekot is. Nagyon szeretem es mindent meg tudok nezni a neten h mennyibe kerul meg hasznalatit roviden, esetleg videot es mire oda megyek csak kernem kell, szval sok idobe se telik. Sztem egyaltalan nem draga, mondjuk en debreceni vagyok budapesten lehet nem onnan vasarolnek. Ott biztos vannak olcsobb helyek.
2013. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked szempont az, hogy miért mennyit adsz ki, akkor azt kell mondanom, hogy az ott árult cuccok 99%-t sokkal olcsóbban meg lehet venni máshol. Akár baba outletekben, internetes piactereken (persze az újra gondolok) és egyéb webáruházakban. Ha szeretnél valamit vásárolni, szerintem használd az árösszehasonlító oldalakat (árgép, árukereső). Elképesztő különbségek vannak és egy csomó helyen ingyenes a házhoz szállítás bárhova.
2013. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiságyat a Brendonból vettem magunknak kellett összerakni,csavarozni minden darabját,elég nehéz volt!:)Kombi kiságy.Babakocsink is onnan van,touragoo, a kocsi maga jó,de a kupolája nem a legjobb ,mindig lehajlik.
2013. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi babakocsit vettünk ott, az megérte, mert máshol nem leehetett olyat kapni, meg mellszívót, az ugyanannyiba került mint máshol. Szerintem vannak ott olyan dolgok, amiket megéri ott venni, és vannak, amik máshol olcsóbban megszerezhetők. Utána kell járni mindig, ha nagyobb kiadást terveztek. Az eladók egyébként nagyon kedvesek és készségesek, meg a választék is jó nagy.
2013. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megvagyok vele elégedve. 2 babakocsit is vettünk onnan. Mindegyikkel abszolút megvoltam/vegvagyok elégedve, és mindig kedvesek az eladók.

Játékot is onnan veszek, bútort a férjem csinálta (asztalos) így az nem tudom :)

2013. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egyedül autósülést vettünk ott, mert amit kinéztünk, csak ott lehetett kapni. Meg néhány apróságot, amikor nyaralni voltunk, és hirtelen kellett. Egyébként, ahogy írták már, a legtöbb dolgot olcsóbban is be tudod szerezni kisebb bababoltokban, interneten, vagy akár hipermarketekben. Arra persze jó a Brendon, hogy ott sok minden van egy helyen, át tudod tekinteni a választékot. Ha a kényelem a fontos, akkor jó, mert egyben le tudod rendezni a választást, de ennek "megfizeted" az árát, 10-20-30%kal többet fizetsz a cuccokért.
2013. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!