Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A neten láttam, hogy egy csaj...

A neten láttam, hogy egy csaj kisbabáját úgy hívják, hogy Ellie. Nektek tetszik? Ezt a nevet engedélyezték?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. De lehet hogy nem Magyarországon élnek, nem?
2013. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert egy blogban találtam rá! De lehet, elvileg a lány mármint az anya magyar. Csak kiváncsi vagyok, mert nekem is tetszik csak a mi vezetéknevünk magyar... De biztos lehet úgy kérni, hogy Elli, magyarosítva. Elég gyakori a nevünk: Kiss
2013. nov. 23. 17:36
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Jujj, ez a név nagyon tetszik :O ha lányom lesz, az lesz a neve :) majd írd privibe, hogy mi lett a neve kérlek :)
2013. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az apuka Olasz állampolgár, szóval ezért lehet. De magyarosítva is tuti lehet adni! Gondolom én.
2013. nov. 23. 18:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy csak becenév volt? mert annak el tudnám képzelni,-de így simán nem adnám..
2013. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szép név,és szerintem mint Elli simán anyakönyvezhető.

Sok más nevet is anyakönyveznek , és soha életemben nem is hallottam :)

2013. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Magyar szülők vagy Magyarországon élő vegyes család esetén abszolút nem tartom szerencsés választásnak. Mint angol név, tetszik egyébként.
2013. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem gyakori név, és még senkinél sem hallottam , csak annál az anyukánál! Nekem olyan kedves kislány jut eszembe erről a névről, meg tetszik is nagyon. Ha lányom lesz, utána járok!
2013. nov. 23. 19:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Ellát szokták még Ellinek becézni
2013. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy melyik anyukáról írsz,mert én is szoktam a blogjait nézni :) Az Elli csak becézés és úgy tudom hogy ők Elizabetként anyakönyveztették :)
2013. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!