Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kollégista vagyok 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégista vagyok 18 éves srác és tetszik nagyon egy csaj aki 15 14 év körül van ez nagy gáz vagy ez már pedofilság? Szerintetek meg próbáljam?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedofilság- pedofília xD ismerd meg, de készülj fel, hogy ő még majdnem csak egy kislány szintjén áll.
2013. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor gyorsan verjem ki ezt a leányzót a fejemből ?


Hát én nem vagyok normális az tuti

2013. nov. 21. 17:39
 3/8 A kérdező kommentje:
De a lányok hamarabb érnek agyilag mint a fiúk nem
2013. nov. 21. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Embertől függ, nyugi. A barátom 18 éves, én meg 14 és 10 hónapja járunk. Ráadásul én sem vagyok hű de érett, max 16 éves szinten vagyok de igazából nem érdekel, a barátom meg nem gyerekes bár nem is túl komoly ember. Mégis teljesen rendben vagyunk, és később meg semmi sem lesz ennyi korkülömbség. Max a továbbtanulásnál lesz cink, pl nekem most a barátom megcsinál egy OKJ-s képzést, én elmegyek Kecskemétre tanulni, ő is lehet, hogy ott lesz de nagyon nehéz lesz megoldani a találkozást. De a kérdésre válaszolva nyugodtan ismerkedjetek :)
2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez eddig rendben de én más vagyok kicsit mert és mi van akkor ha jóba leszünk és rátérek szerintem azt gondolja majd hogy én egy pedó állat 18 évesen és csak azért szúrtam ki mert hogy mozgássérült vok és nincs senkim
2013. nov. 21. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első benyomás nekem is negatív volt a barátomról, azt hittem, hogy egy érzéketlen paraszt,aki csak dugni akar, mégsem az. Ismerkedj csak nyugodtan, a vélemény úgyis egy olyan dolog, ami változik.
2013. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én 20 évesen ismertem meg az akkor 15 éves barátnőmet.

3 évig jártunk és rohadtúl leszarta mindenki, hogy melyikünk hány éves.

Korban összeillő párnak látszottunk azt pont.

2013. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond, pár év múlva már ez természetes lesz, de ha addig is járhattok, de ágyba azért ne bújjatok!

A törvények szerint 14 felett szabad a vásár, ha meg 18 alatt vagy, akkor 12 év felett nem büntetnek!

.

2014. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!