Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen név illik ehhez a névhez?

Milyen név illik ehhez a névhez?

Figyelt kérdés
A kislányomnak Jázmin lesz a neve, de szeretnék neki egy 2. keresztnevetis tippek, hogy mi illik jól a Jázminhoz?

2013. nov. 24. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Annabell
2013. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, miért, de a Jázmin mellé nekem rögtön a Leila ugrott be... Hasonlóan keleties hangzású, gyönyörű név.
2013. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Adél
2013. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Én ehhez valami a-ra végződő, dallamos, lágy, kétszótagú nevet adnék, szerintem így hangzik legszebben. Jázmin Lilla, Jázmin Hanna, Jázmin Bella?
2013. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Jázmin Amina, Jázmin Bíborka, Jázmin Cintia, Jázmin Csilla, Jázmin Dorina, Jázmin Döníz, Jázmin Enid, Jázmin Fanni, Jázmin Flóra, Jázmin Hedvig, Jázmin Ingrid, Jázmin Kíra, Jázmin Kitti, Jázmin Lili, Jázmin Míra, Jázmin Noémi, Jázmin Norina, Jázmin Olívia, Jázmin Patrícia, Jázmin Piroska, Jázmin Rita, Jázmin Szabina, Jázmin Szilvia, Jázmin Szófia, Jázmin Tímea, Jázmin Xénia, Jázmin Zita, Jázmin Zsaklin, Jázmin Zsófia...
2013. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Mivel a Jázmin már önmagában egy gyönyörű név, ne egy feltűnő nevet válassz.

Szerintem az Annna, vagy az ehhez hasonló nevek jól passzolnak hozzá. :)

2013. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Jázmin Flóra, Jázmin Jácinta, Jázmin Rebeka, Jázmin Virág, Jázmin Alíz, Jázmin Luca, Jázmin Lili, Jázmin Rózsa, Jázmin Andrea, Jázmin Éva, Jázmin Borbála, Jázmin Anasztázia, Jázmin Réka, Jázmin Ráhel, Jázmin Szonja, Jázmin Zsófia, Jázmin Katalin, Jázmin Barbara, Jázmin Alexandra, Jázmin Petra, Jázmin Hanna, Jázmin Dorottya, Jázmin Orsolya, Jázmin Glória, Jázmin Boglárka, Jázmin Fanni, Jázmin Franciska, Jázmin Piroska
2013. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jázmin Johanna
2016. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is elég egy 2-szótagos név mögé, pl.: Jázmin Alíz, Jázmin Liza, Jázmin Ida
2016. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem. nem. kell hozzá másik név, így is nagyon szép
2020. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!