Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kisfiúnak mit vennétek...

2 éves kisfiúnak mit vennétek karácsonyra kb 10 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy uncsik már az ilyen kérdések, de egyszerűen meg vagyok lőve. A dédije adott nekem 15 ezer forintot, hogy vegyek belőle karácsonyi ajándékot a gyereknek, amit majd tőlük fog kapni. Gondoltam, 5 ezer forintból veszek neki zoknikat, harisnyákat télre, meg valami szép pulóvert. 10 ezerből meg játékot. De egyszerűen nem tudom mit vegyek. Októberben szülinapja volt és már akkor is gondban voltam, mert én 2 évesnek való játékot nem is nagyon látok... Csupa nagyon babás játék van, vagy pedig nagyobbaknak való. Meg kislányos dolgok. Különben ugyen az a gondom a ruhákkal is, vagy kisebbeknek való van, vagy nagyobbaknak, meg esetleg kislány cuccok az ő méretében. De pl. a télikabát beszerzése is kínszenvedés volt nekem, mire találtam megfelelőt.

Szóval van valami jó játékötlet? Nem muszáj, hogy egy drága játék legyen, lehet több olcsóbb is, de persze lehet egy nagyobb dolog is 10 ezer forint körül. Csak attól is tartok, hogy kap valami hiper játékot, aztán 3-4 nap alatt megunja.


2009. nov. 21. 12:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy panelban lakunk, így nincs kert, szóval a kint játék nem jó ötlet. És mondjuk elég kicsi a hely is, pedig játék sátorra már gondoltam, de az kb. a fele szobáját elfoglalná.
2009. nov. 21. 12:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban talán a Duplo az egyik legjobb játék illetve kisautó, matchbox amiket tologathat.
2009. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem is a Duplo.Az én fiam 18 hós,és most szedtem össze neki egy Lego Primo csomagot(ez a Duplo kisebbeknek való változata).10000 ft-ért egész jót kaphatsz.
2009. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 18 hós,a nagyitól nálunk barkácskocsit kap. Nézd meg a www.gyermekjatekok.hu oldalt. Szerintem itt találsz jókat. Itt van a barkácskocsi is,6790 Ft-ért.

2009. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia az én fiam is 2 éves és én az auchanba kinéztem neki ezt a beszélő laptopot 3900-ért számot formát betüt mond!Meg egy autópályát 6000-ért!Nekem is pont 10-ből jön ki és tuti örülni fog neki!Az apja még nem tudja mit vesz!De az én döntésem tuti!Nektek ez nem lenne jó???
2009. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mind nagyon jó ötlet!

A laptopot tuti imádná, akkor talán nem az enyémet akarná bűvölni :) De a többi is nagyon szuper! Szerdán lesz egy kis időm gyerek nélkül járni a város, akkor majd keresek ilyeneket. Sajnos nálunk nincs Auchan :( de biztos máshol is árulnak hasonlót. Majd megnézem a Tesco-ban, hátha.

2009. nov. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!