Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra 21 hónapos kisfiún...

Karácsonyra 21 hónapos kisfiúnak milyen játékot lehetne venni?

Figyelt kérdés
Igazából ami érdekli az autók, buszok, tűzoltóautók. Amin gondolkodtam a Lego Duplo és abból láttam van autóbuszos, de van neki egy Mega Bloks kezdőkészlete és még azt se építgeti, rakosgatja őket. Esetleg Fisher Price-ba valami készségfejlesztő? Tanuló kutyusa meg formabedobósa van. A tanulószék nem jönne be, mert nem egy "leülős" fajta. Az ugráló zebrát se merem megvenni, mert ugrálni se nagyon szokott. Egyedül csak az autók, buszok érdekli.
2011. okt. 21. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A fp-nak vannak ilyen kis pici brüm-brüm kisautói,amiben vannak nínós autók... :D 2 db van egy dobozban és nem is drága..asszem olyan 1700 ft körül van.. Nemrég voltunk wellness-ezni és ott a játszóházban voltak ilyen kisautók,hát a kislányom alíg akarta őket elengedni,de a nagyobbak is jól eljátszottak velük.. :)

Van belőle többféle,de mindjárt belinkelem.. :)

[link] ez lenne az. Mármint a nínósok :)

Ebben a linkben alul meg van egy kisautó versenypálya,amiben ugyancsak van 2 autó a pályán kívül..én ezen gondolkodom a kislányomnak mikulásra,majd karácsonyra.. :)

Imád mostanában autókázni,meg vonatozni :)

2011. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most láttam hogy a linken már nem az az ajánlott termék,így megkerestem egy másik oldalon,ahol videó is van hozzá :)

[link]

2011. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a Playmobil játékokat javaslom, az én fiam már most imádja őket, pedig csak 7 hónapos. Könnyedén tudja fogni a figurákat, mert nagyobbak, de sokáig lehet majd használni. Hatalmas a választék, kislánynak, kisfiúnak is rengeteg fajta játék van. Minőségi és nagyon klassz.

[link]

2011. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy nemrég piacra dobott márka a WOW! Hát ez nem a legolcsóbb kategória, de iszonyú sok autó fajtái vannak emberkékkel. Az utók nyithatók, csukhatók, hangot adnak, stb. Sok figura is van hozzá... Ezeket tudja rakosgatni, tologatni és legalább 4 éves korig használható vagy még tovább..


Nekünk kettő van, a mentőautó a sláger:


[link]


[link]

2011. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 24hónapos korában kapott Fisher-Price Thomas mozdonyt. Mágnessel össze lehet kapcsolni őket.Nagyon szereti.Azóta bővítjük néha egy-egy másik mozdonnyal, vagy kocsival.
2011. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam most 21 hónapos.Eddig csak az autók érdekelték,most is 90%-ban.Viszont most már érdeklik a könyvek,olyanok amiben autó is van,mi azzal kezdtük,mostmár az Anna,Peti,Gergő könyv a kedvence,mutogatja a figurákat,és az első lexikonom.Megablokksba láttam ma a piacon olyat hogy tűzoltóautót lehet építeni belőle,az is jó.Brümm-brümm autónk van az enyémnek teherautóval,tolatáskor hangot ad,zenél,szereti azt is.Formabedobókat is szereti.Most vettünk neki egy nagy világítós tankot,nagyon élethű,illetve egy vadászrepülőt,aminek nyele van,foghatja és úgy lő,világit,hangot ad.Tescos favonatunk is van,mágneses kocsikkal,azt is szereti.
2011. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Juj, a WOW tényleg nagyon jó! Én elvittem a lányomat egy játékboltba, és ott volt egy WOW-os játékasztal rajta egy csomó WOW autóval. Egyből lecsapott az utcaseprő-autóra, a Brendonban meg is vettem neki, mert a játékboltban nem volt, csak az az egy használatban lévő. 1 hónapja vettük, azóta is óriási siker, pedig még csak 14 hónapos a lányom. Szerintem az autó sem volt drága, 3.990 Ft volt a Brendonban. Nagyon-nagyon strapabíró, igényes játék, lehet tologatni, ki lehet pörgetni, hogy mit gyűjtsön az autó (újságpapírt, falevelet, ételmaradékot). Van hozzá sofőr. És az autó seprűi forognak ha tolod az autót. Szuper! Még lányos anyukaként is ezt mondom. :-)


Itt van kép róla:


[link]

2011. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg neki a Duplot, az pár évig kitart, tök felesleges pénzkidobás különböző járgányokat venni, sokkal jobb, ha együtt tud velük játszani. Egyébként a most 23 hónapos fiam is Duplózik már egy pár hónapja,a Mega Bloks nyáron 1 hónapig volt érdekes, nagyon gyorsan átállt a Duplora, jármúben és építőkockában is.
2011. okt. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: belinkelnéd hogy nektek milyen Duplo játékotok van? Előre is köszönöm.
2011. okt. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!