Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fisher...

Xtina22 kérdése:

Mi a véleményetek a fisher price:sütifaló kincsesbödön játékról? 7 hónapos anyuka

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy irreálisan drága.

Én 990 FT-ért vettem formabedobó teknőst a lányomnak, ez is tökéletes.

7 hónaposnak amúgy még nem való ilyen játék, majd 1 éves kor felett kezdenek rájönni a dologra.

2013. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

december 20 án lenne 8 hónapos de akkor még korai lenne?!

Van valakinek ötlete h akkor milyen játékot vegyek karácsonyra?

2013. nov. 29. 10:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Keresztfiamnak van sütifalója, szerintem aranyos játék. Lehet, hogy 8 hónaposan még nem tudja teljesen kihasználni, de szerintem nyugodtan vedd meg neki, biztos szeretni fogja.
2013. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lányom imádja, 1 éves.
2013. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintem akkor 1 éves szülinapjára veszem meg neki most inkább ami zenél villog amivel könnyebben tud játszani játék telefon távirányító az igaziakat úgy is imádja de azt ugye nem szabad oda adni :D
2013. nov. 29. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy évesen kapta a lányom, nagyon tetszett neki. Sokat játszott vele. Sőt, majdnem 3 éves, de néha még most is előveszi és jatszik vele kicsit.
2013. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyos, hasznos kis játék- az ára meg... hát igen, a marketingjét is meg kell fizettetni. :)

Nálunk a kisfiam olyan 10-12 hós kora körül kezdte megszeretni, a gombnyomkodással, tetején való rámolással kezdte, de hidd el, egy ilyen pici ezekkel is tanul (megfogni stb.)

Nekünk angol nyelvű van (kétnyelvű család vagyunk)- így még ezáltal is a másik nyelv is erősödött játék közben (előbb tudta, hogy a háromszög triangle, a kör circle, mint magyarul).

A játék szép, színes, figyelemfelkeltő. Látást, hallást, szem-kézkoordinációt és (mivel a miénk angol) nyelvet is fejleszt, tanít.

Mára a kisfiam ovis, a játékot kinőttük.

Épp a napokban került elő (a kinőtt játékokkal kellene kezdeni valamit)- és ugyanolyan jó kedvvel és szeretettel játszott vele, mint picinek (persze neki ez már nem jelent 2-3 percnél több elfoglaltságot, de amikor pici volt, akkor tényleg sokáig lekötötte).


Gondold végig az anyagiakat- válaszd külön a játék hasznosságától. Ha hasznosnak ítéled, akkor tudsz keresni főleg most az ünnepek/év vége környékén akciósat belőle, esetleg szép állapotú használtat (hiszen ezek műanyag játékok, letörlöd egy kis babafertőtlenítővel és mé jó lehet, ha igényes családból származik és nincs leharcolva).

Szép napot.

2013. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom tavaly karácsonyra kapta, akkor 7 hónapos volt. Több hónapig játszott vele, most éppen kiesett a pikszisből, de biztos vagyok benne, hogy játszik még vele. Én utálom ezeket a zenélő, éneklő játékokat, de ez nem idegesít egyáltalán.

Ha van rá keret, vedd meg nyugodtan, enni nem kér:)

Ezt viszont imádja a lányom: [link]

2013. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam 5 és fél hónapos korában kapta szereti a zenéjét a villogó orrán kacag is.Forgatja a hozzá tartozó formákat is,leveszi a tetejét szerintem vedd meg nyugodtan.Legalább sokáig tud vele játszani.
2013. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a lànyom 10 hònapos lesz karàcsonykor, keresztfiam 5 hònapos lesz.. mindketten kapnak ezt is, mert egy ismerősünknèl mindkettő örömmel forgatta, hallgatta....
2013. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!