Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Táncra hány éves kortól lehet...

Táncra hány éves kortól lehet járni?

Figyelt kérdés

2 éves a kislányom,de,hihetetlen ritmus érzéke és mozgása van! Néha én is le akadok,hogy miket művel zene közben,meg ha fogják kezét! :-)

Társastáncot vagy néptáncot csak idősebb korban lehet elkezdeni?


2013. nov. 30. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában 3-4 éves kortól lehet beíratni ilyen helyekre. Gondolom azért ez a kor, mert addigra már mind szobatiszták, önállóan vetkőznek-öltöznek, képesek 45 percig végigcsinálni amit a tanár mutat, már megszokták a közösséget, idegeneket, nem baj ha nincs ott velük anyuci. Tehát nincs velük különösebb probléma, macera.

Előfordul hogy egy 2 éves is képes minderre, de nem jellemző.

Esetleg elmehetnétek együtt olyan helyre, ami hasonló mint a ringató, biztos van ilyen táncház szerűség kicsiknek is, ahol ott lehet a szülő is.

2013. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy nekünk azt mondta kiscsoportba az óvónő, hogy csak középsősen mehet a lányom néptáncra, előbb nem. Pedig neki is kiskorától fogva jó volt ritmusérzéke és szeret táncolni. Balettra is 4 éves korától jár, oda is akkortól lehet.

1. voltam.

2013. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
3 éves a kislányom,vasárnaponként néptáncra járunk.Nem azért mert az én hóbortom,hanem mert imád oda járni.Viszont van egy anyuka 5 éves kislánnyal,akire rá erőlteti,hogy ott legyen,duzzogva és sírva csinálja.
2013. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom, nálunk a bölcsiben van néptánc. Szerintem ha a gyereknek tetszik, akkor érdemes kipróbálni.
2013. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!