Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a xilit...

Mi a véleményed a xilit tartalmú fogkrémről és rágóról? Használtok ilyet? Hol veszitek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

gyereknek a DM-ben vettem,magunknak legutóbb bioboltból...

Rágót még nem vettem,csak nyáron a Krisna völgyben pár doboz cukorkát,teljesen elégedett voltam vele.

2013. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak Nenedent tanuló-, majd gyerekfogkrémet használunk kezdettől foga, ez fluorid mentes és xilit tartalmú fogkrém. Teljesen elégedett voltam, vagyok vele. Pár hete viszont elfelejtettünk utazáshoz vinni és Gabit tudtunk szerezni és ennek jobban szereti az ízét, pedig szerintem a Nenedent is teljesen rendben van, édes, gyümölcsös az íze úgyhogy most inkább azzal mosunk fogat, bár még ott van egy fél tubusnyi nenedent, tuti nem dobom ki, ahhoz kicsit drága. Meg egyébként is teljesen rendben van...

20 hónapos a lánykám.

2013. dec. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nenedent szintén és a Müllerben vásárolom!
2013. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!