Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annamária, Rita, Angéla,...

Annamária, Rita, Angéla, Luána, Glória, Ramóna, Inez, Kaszilda nevekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Annamária: sosem szerettem különösebben, de normális, szép név.

Rita: nekem túl kemény.

Angéla: bár az Angelikát jobban szeretem, ez is szép, egy barna hajú, határozott felnőtt nőt képzelek el vele.

Luána: a lagunára és Hawaii-ra asszociálok róla, nem tetszik.

Glória: sajnos nem tudok elvonatkoztatni a Madagaszkár mesefilm vízilovától, pedig jó név lenne.

Ramóna: ez a legjobb, nagyon tetszik.

2013. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Annamária: sosem szerettem különösebben, de normális, szép név.

Rita: nekem túl kemény.

Angéla: bár az Angelikát jobban szeretem, ez is szép, egy barna hajú, határozott felnőtt nőt képzelek el vele.

Luána: a lagunára és Hawaii-ra asszociálok róla, nem tetszik.

Glória: sajnos nem tudok elvonatkoztatni a Madagaszkár mesefilm vízilovától, pedig jó név lenne.

Ramóna: ez a legjobb, nagyon tetszik.

Inez: kicsit idegen, de nem rossz.

Kaszilda: ez... rettenetes.

2013. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
nekem ebből csak a Rita, és esetleg a Ramóna tetszik. Luána és Kaszilda egyenesen szörnyű. Angéla még oké, de nem adnám a lányomnak. Inez is elmegy, Glória is, az Annamária nekem túl hosszú, s nem szeretem az ilyen dupla neveket.
2013. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Annamária: Egyszerű de szép név.

Rita: Nem tudom miért,de nekem erről a névről mesterkélt nők jutnak az eszembe.De szép név.

Angéla:Hát sajna nem jön be.

Luána:Értelmetlen.

Glória:Én mindig az angyalok feje fölött lévő glóriára gondolnék.Gyerekemnek nem adnám,de nem rossz név.

Ramóna:Szerintem túl sok lányt hívnak így.Anyukám is majdnem így nevezett el engem.

Inez: Érdekes név.Nem rossz,de nem mindenkinek állna jól.

Kaszilda:Rosszul hangzik ez is...

2013. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hat borzalmasak
2013. dec. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első három talán! A többi elég rossz! Bocsi..
2013. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Luána és Kaszilda nevek nem anyakönyvezhetőek.
2013. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
A Rita tetszik, a többi nem.
2013. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Rita meg talán az Annamária ami nekem tetszik. Az Angéla nem jön be. A többi nagyon nem tetszik.
2013. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Annamária: számomra öreges név, meg egy kicsit... hát, falusi is, főleg, hogy Annamária nevű ismerőseimet Ancsának becézték.

Rita: csak ellenszenves emberekhez tudom kötni, pedig amúgy szeretem az ilyen vagány hangzású neveket.

Angéla: tetszik.

Luána: nem tetszik, olyan bejárónős.

Glória: attól függetlenül, hogy nem vagyok vallásos, ez a név nagyon-nagyon tetszik. Saját gyerekemnek képmutatás lenne adnom, de mások neveként... gyönyörű.

Ramóna: vagány.

Inez: imádom, egy tündéri arab kislányhoz tudom kötni.

Kaszilda: nem tetszik, de nem is hallottam még.

2013. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!