Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iskolába melyik harisnyát...

Iskolába melyik harisnyát rendelnétek meg egy fiúnak erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]

méretben 122-es kell neki


2013. dec. 1. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neki tetszik. Szánnék rá időt, megmutatnám neki a képeket, mondjuk 3-5-t, ami nekem is tetszik, és hagynám őt választani. Elvégre ő fogja hordani, nem én.
2013. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyet vennék, ha fiam lenne:


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kell harisnya az iskolába? Nincs fűtés? Vagy sortban lenne bent?
2013. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A pöttyösön kívül bármelyiket megvenném neki, még a mintásakat is, de a pöttyös az nagyon csajos. :) A fiamnak tetszik a pöttyös, alig tudtam lebeszélni róla.
2013. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az iskolában sincs valami meleg, de inkább az utcára, az iskolába menetre lenne szükségünk rá, mivel fázik a vastag nadrágban.


Ha melege van az iskolában, akkor majd leveszi bent, de kin már elég hideg van.

2013. dec. 1. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Így más a helyzet :))
2013. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Inkább sínaci felülre, mint harisnya alulra. Bent nem fázik, kint meg ott a felső nadrág. Egyszerűbb és praktikusabb mint a harisnya.
2013. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Iskolás fiúnak,már nem vennék harisnyát inkább vékony Jéger alsót.
2013. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hatodikos a fiam, fekete pamutharisnyát hord.
2013. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fiam lenne,akkor ezeket meg sem venném neki.Bocsánat előre is amit most írok,de ezek túl kislányosak.És határozottan le is beszélném rólla.Először is,elbeszélgetnék vele erről,hogy tényleg akar e harisnyanadrágot viselni a nadrág alatt?!Aztán én sima egyszínű lábfejes pamutharikat vennék neki,sötétkéket,feketét,s.barnát,drappot,szürkét.Én azt mondom,egy iskolás alsótagozatos fiúnak ilyen való,de ezek az újmódi mintásak igencsak szúrnák a szememet.A lányokon viszont ez oké.
2013. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!