Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lego duplo lesz...

Szerintetek lego duplo lesz még akciózva karácsonyig vagy nem érdemes várni? (Hypermarketekbe)

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan adják ki az akciókat, de javaslom, hogy nézd meg az árgépben, mert megesik, hogy valahonnan online meg tudod rendelni olcsóbban, mint amennyiért az áruházak akciózva adják.
2013. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,csak pont egy kifutó terméket szeretnék venni kezdőszettnek és kevés boltba lehet már kapni. :( Viszont tescoba,auchanba néztem és még nagyon drága.
2013. dec. 3. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha viszont sokáig vársz, akkor el fog fogyni!

Hátha találsz valamelyik webáruházban is, nézd meg!

2013. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a tescoban nézegetem a duplót már hónapok óta, mert én is azt szerettem volna venni karácsonyra (azóta jobb ötleteim lettek) és még akciósan is drágább volt, mint webshopban! Főleg mostanában érdemes szétnézni, mert sokfelé ingyen szállítanak ki, már nagyon kis összegtől (5000 körül).

Szóval szerintem nem érdemes várni...

2013. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én már 100 webldalt néztem meg,de postázva ugyan ott vagyok,mintha a tescoba megvenném. :( olyan oldallal nem is találkoztam,ahol ingyen postáznak,csak olyannal ahol min 10E-ért kell vásárolni...
2013. dec. 3. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik készletet szeretnéd megvenni, és mennyi a tescoban mondjuk? Személyes átvétel kilőve, nem Bp-i vagy?
2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pest mellett lakunk.A 10555 szeretném megvenni. tesco,auchanba most 7500 forint.
2013. dec. 3. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy pár. Biztos van köztük olyan hely is, ahol Pesten személyesen át tudod venni. Ha mellette laktok, akkor az is megvalósítható.


De az extreme digitalban is olcsóbb, és ott is át tudod venni személyesen ingyen!

[link]

2013. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az extreme digital tök jó lett volna,de már nem forgalmazzák. :( a többit átnézem köszi!
2013. dec. 3. 23:12
 10/10 A kérdező kommentje:
20%kedvezmény van a tescoba minden játékra ma meg holnap. :)
2013. dec. 5. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!