Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem, hogy...

Az lenne a kerdesem, hogy Szegeden Dr. Kakuja Gabor nogyogyasz mikor es hol rendel?

Figyelt kérdés

Ez all a nogyogyaszati papiromon: 1 het mulva kontroll Dr. Kakuja Gabornal NT szures idopontegyeztetes miatt. (Vasas Szent Peter utcaban Dr.Keresztes Csabanal voltam es o kuldott ide). Koszonom a valaszokat elore is!!


7es fel hetes kismami :)



#nőgyógyászat #Dr. Kakuja Gabor #NT szures #Dr.Keresztes Csaba #Vasa Szent Peter utca
2013. dec. 3. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kakuja ugyanott rendel a Vasasban, mint Keresztes Csaba. fúú, de én nagyon utáltam Kakuját! olyan lenéző és nem törődöm, mintha ott se lennék. lehet hogy van magánrendelése, és ott biztosan kedvesebb, de nekem nagyon negatív élményt adott ez a terhességem alatt.
2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Igen en sem sok jot hallottam rolla,de ha egyszer oda kuldtek akkor muszaly oda mennem :D Remelem nem sok negativ elmennyel jovok ki tolle :) Azt esetleg meg nem tudod hogy mikor van rendelesi ideje? Megegyszer koszonom a valaszt,nagyon sokat segitettel :) Sok boldogsagot neked es a kicsinek! :D
2013. dec. 3. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
minden hétköznap rendel, fél8tól kb 5ig, de nem biztos. egy nap van, amikor 6ig. mindig sokan vannak nála, ha tudsz kérj időpontot!
2013. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! :) Nagyon szepen koszonom a gyors valaszt es a segitseget!! :D
2013. dec. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!