Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol szoktatok játékot venni...

Hol szoktatok játékot venni gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés

Gyors felmérést szeretnék végezni, ami a munkámhoz szükséges.

A kérdésem az lenne, hogy hol vesztek játékot általában? Miért pont ott? Milyen idős gyerekeknek? És milyen gyakran?


Köszönöm!


2009. nov. 22. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Gulliver, Tesco, Cora. Néha Müller, Interspar.

Nagy választék van, főleg karácsonykor, sok akciós.

Születésnap, névnap, karácsony. Néha máskor is, de akkor legfeljebb valami apróságot.

8 éves fiú, és 14 hónapos lány

2009. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

14 hónapos kisfiam van.

Minden hónapban veszek neki valamilyen játékot. Hol kisebbet, olcsóbbat, hol drágábbat.

Vettem már Tescoban, játékboltban, babaexpón. De legjobban a bolhapiacot szeretem. Minden vasárnap van, és potom pénzért nagyon szuper játékokat lehet venni. Ma gyöngy hullámvasutat vettem neki 700 Ft-ért. Boltban 2000-3000 között láttam.

2009. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, mostanában nem nagyon szoktam játékot venni, mert nem nagyon játszik semmivel, ami játék. Inkább rajzolni szeret meg ilyenek. De ha veszek valamit (kisautó, ilyesmik, azt szereti), akkor Tesco, vagy Regio.
2009. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tesz-Veszen,Vaterán.1 éves a kislányom.Feleslegesnek tartom új játékot venni,és nem azért mert mondjuk nem tehetném meg...Amúgy meg arányatalanul drágák is.Viszonylag kevés ideig játszanak még az ilyen korú babák egyfajta játékkal,inkább az kell nekik,amivel anya-apa "játszik"pl.fakanál,müa.flakon,újság stb.

Gyakoriságot így nem tudok mondani,ünnepekkor természetesen többmindent kap és olyat is amit mondjuk csak 1-2 hónap múlva tud csak használni.Ezen kívül mondjuk 2-3 havonta kap valami játékot,ami épp kell.

2009. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesco,Rossmanban is vannak jók,cora,százas ami még közel van.3 évesnek és 8 hónaposnak.Minden hónapba kapnak valamit ahogy már irta valaki hol olcsóbbat hol drágábbat.
2009. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hol:Tesco,Interspar,

Miért:Sok akció van,olcsóbb mint a játék bolt.

Idő:2és fél éves

Gyakoriség:kb 3 hónap-fél év

2009. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 éves az unokaöcsém és az Ikeába szoktam találni jó és hasznos játékokat neki.

Azért ott mert közben magamnak is betudok vásárolni ,tescoba meg ilyen helyekre nemigazán járok.

Inkább ünepekre de néha csak ugy is vásárolok mert a szülei meg a többiek millio játékot vesznek neki :-)

2009. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem az én gyerekeimről van szó, de megosztom nálunk a családomban megszokott helyeket.

A ritkább, régebbi, vagy nehezen megszerezhető dolgokat Vaterán, Ebayen. Ez elég sok mindent takar, talán a különböző Nintendo játékokat említeném meg. A régebbi, retrot azért, mert máshol legfeljebb bolhapiacokon kapunk, az újabbakat, például Wii, azért mert olcsóbb, mint a boltban és ennek ellenére mégis sok a bontatlan.


Plüssöket, műanyag figurákat, legot, egyéb építőjátékokat játékboltokban, ami épp útbaesik, de általában a Westendben vagy az Europarkban, mert nekünk nem éri meg az a pár ezer forint difi hogy koszos, hiányos, sérült, vagy akár használt legyen a játék, vagy rohangálni kelljen érte 1-1 messzi boltba, ahol aztán ki tudja, visszaveszik-e garanciával a drágább dolgokat. Ha a saját gyűjtőszenvedély kielégítéséről van szó, akkor persze jön néa használt dolog is, de a gyerekeknél ez ritkán opció.


Társasjátékok általában a Szellemlovasban, vagy egyéb szerepjátékboltból jönnek haza, mert ott van választék.


Ezek talán a leggyakoribbak a családban :)

2010. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!