Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benett Dominik? Hanna Jázmin?

Benett Dominik? Hanna Jázmin?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire passzolnak össze? Ajánlhattok mást is.
2013. dec. 8. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezeket a divatneveket kár halmozni. Nem elég egy név a gyereknek?
2013. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom Jázmin Hanna :p, viszont tök érdekes, mert bár az egyik leggyakoribb név mégis csak egy másik Jázmin van az oviban. Én úgy voltam vele, ha egy név tetszik akkor csak a gyakorisága miatt nem vetem el.


A Dominik tetszik a Benett kevésbé, de pl szerintem szép a Domonkos is

2013. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem mindegyik név benne van a 2011-2012-2013 top5-be, bár én is Dominik és Jázmin között vacilláltam :)

szóval végül is nem olyan különleges, de nem is baj, a gyerekek nagyon csúfolódósak, egy túl furán hangzó nevet, amit nem találnak szokványosnak jól ki tudnak csúfolni.

szóval szép nevek, nincs velük baj :)

2013. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jázmin, Dominik
2013. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom majdnem Jázmin Hanna lett, de aztán a Jázmin helyett mást választottunk, a Hanna megmaradt. A benett és a Dominik külön külön tetszik, de együtt soknak tűnik.
2013. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül egyik sem tetszik, de nektek kell hogy tetszen.
2013. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Benett alapból borzalmas ráadásul tucatnév a Hanna meg pláne tucat. A másik kettő elmegy.
2013. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van az első leszavazva, ezek tucatnevek, halmozva pedig még tucatabbak.
2013. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A kisfiamnak a Benett és Dominik közül választottunk, Benett lett. A kettő együtt nekem egy kicsit sok. A Hanna Jázmin tetszik.
2013. dec. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem voltam egyértelmű. Hiába tucat a Benett és a Hanna, ezek fix nevek, ezek mellé kellene második. Nem, nem elég egy név :)
2013. dec. 9. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!