Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Éva, Piroska,...

Mit gondoltok az Éva, Piroska, Rózsa, Annamária, Márianosztra, Mária, Irma és Amália nevekről?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semleges.Amália talán-talán,Márianosztra hallatán kiver a víz!Ez keresztnév???
2013. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Márianosztrát kivéve mind vállalható. Az Éva és a Mária számomra szép, nekem különösen tetszik az Éva név. Az Amália, Irma, Rózsa és a Piroska kevésbé tetszik, de bajom sincs vele, nem tartom csúnyának ezeket a neveket se. Az Annamária is jó, de nekem valahogy a Marianna jobban bejön.
2013. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Az Éva szép név, a Rózsa is szép lenne önmagában, a virágnevek szépek, de végül úgyis Roziznák, az meg ocsmány. A többi túl öreges, nem tetszenek egyáltalán.
2013. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Amália nagyon tetszik, lehet becézni Ami-nak vagy Liának is. Az Annamária se rossz. :)

A többi számomra öreges név.

2013. dec. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Márianosztrát ugye nem gondoltad komolyan?
2013. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Márianosztra nem anyakönyvezhető, a többi oké. De most komolyan honnan jött ez? Térképről kerestél nevet?
2013. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Nekem csak az Annamária tetszik. A többi öreg, falusi nénikéket juttat eszembe! Bocsi..
2013. dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Éva nagyon tetszik

Piroska: Pirosnak becézve tetszik, de a Piri, Pircsi becenevek nagyon nem.

Rózsa: nem tetszik, viszont a Róza, Rózi már nagyon

Annamária: tetszik, Ancsa, Ancsi, Panniként hívnám.

Márianosztra: nekem erről a börtön jut az eszembe

Mária: nem tetszik

Irma: nekem nagyon öreges, viszont az egyik beceneve a Mimi ami nagyon tetszik

Amália: nem tetszik.

2013. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok.

A Márianosztra nekem is a börtönt juttatta eszembe,ezért is lepődtem meg,h.van ilyen keresztnév???

2013. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül csak az Annamária tetszik. Az Éva, Piroska, Rózsa, Mária, Irma és Amália nevek elég régimódiak. A Márianosztra meg minősíthetetlen. Egyértelműen a börtön jut róla eszembe.
2014. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!