Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves kisfiúnak karácsonyra?

7 éves kisfiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kedves anyukák! Az unokaöcsémnek valami könyvet gondoltam karácsonyra. 7 éves, első osztályos, okos. Mit ajánlatok?

2013. dec. 13. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha könyvet szeretnél, akkor ekkoriban hasznosak igazán a jó öreg Ablak zsiráf, Gőgös Gúnár és társai, amiből anno mi is tanultunk olvasni. Az én keresztfiam is 7 éves, mi legot vettünk neki, mert a játékoknak jobban örül, mint a könyveknek, vagy bármilyen tanulásra való eszköznek. :)
2013. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 évesen szerintem még jobban örülnének játéknak.
2013. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha konyvet szeretnel,akkor valamilyen foglalkoztato konyvet vegyel.Az en fiam is 7 eves, szereti ha valamit lehet belole kesziteni(vagni,ragasztani),vagy ha jatekos feladatok vannak benne.A mesekonyveknek is orul ha mast nem kap vele egyszerre,de ha igen akkor meg sem nezi.

Ha viszont megkerdezed,hogy mit szeretne akkor biztosan jatekot kerne.Tarsasjatek,modellezo keszlet,lego,playmobil azok amikkel szinte minden hasonlo koru gyerek szivesen jatszik.

2013. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dínós könyv, vízi élőlényekről könyv, kalózos könyv. 7 éves fiam van, de nem biztos, hogy karácsonyra foglalkoztató könyvnek örülne. Persze lehet a te 7 éves unokaöcséd szabadidejében is imád feladatozni, ilyen is van természetesen. Az én fiam imádja az élőlényeket, dínókat, őstörténeti könyveket :) De egy anna peti gergőnek is ugyanúgy tud ösülni. Benedek Elek meséi is jó, olyan szép mesekönyvek vannak.
2013. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!