Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiunév illik a Kovács...

Milyen fiunév illik a Kovács vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Valami szép különleges nevet mondanátok?Ami nem tul hagyomanyos de nem is kulfoldi nev mert azert a Kovacs egy tipikus magyar vezeteknev...Varom a tippeket:)
2013. dec. 13. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Andor, Csanád, Artúr és még sorolhatnám. tényleg az a lényeg, ahogy te is írtad, h ritka és különleges legyen, de ne külföldi
2013. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az Andor nekem is tetszik es a Csanad is de mar tul sok lenne a cs-betu:)
2013. dec. 13. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Tibor, Erik, Krisztián, Barna, Barnabás, Péter,
2013. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ábel, Adorján, Ágoston, Albert, Ambrus, Ármin, Barnabás, Bendegúz, Bertalan, Boldizsár, Bonifác, Bulcsú, Detre, Domonkos, Egon, Éliás, Előd, Emil, Ervin, Etele, Félix, Flórián, Fülöp, Gellért, Ignác, Izsó, Jakab, Kamill, Kadosa, Kolos, Koppány, Kornél, Lehel, Lénárd, Líviusz, Mátyás, Medárd, Nemere, Ottó, Örs, Rados, Rajmond, Regő, Samu, Titusz, Tivadar, Valér, Vencel
2013. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az andor tenyleg szep. Az Aurel is bar mostanaban sok van. A Balazs mostanaban kiment a dibatbol pedig nagyon szep, szerintem a legszebb magyar nevek egyike.
2013. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az én pici fiamat pont így hívják! :) Kovács Andor :)
2013. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az A Á betűvel kezdődő nevek jól hangzanak vele. Jól hangzik a Kovács Andor, Artúr, Ábel
2013. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És hogy becézitek?
2013. dec. 14. 12:07
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2013. dec. 14. 12:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel még csak 5 hónapos a picurka, ezért még mindenfélének hívjuk, nem feltétlen a nevén szólítjuk.

De volt már hogy Endi-nek, Andor-bandi-nak, Andorkának hívtuk.

Igen, nekem is ez volt a problémám ezzel a névvel, hogy nem igazán lehet becézni... de végül is csak szokás kérdése, egy felnőtt férfinak szerintem pedig nagyon is férfias név! :)

2013. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!