Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezési pert...

Honda civic 1.5lsi kérdése:

Gyermekelhelyezési pert szeretnék inditani a volt élettársam ellen fogom indokolni hogy mit miért, voltam a gyámügyön de semilyen segitséget nek kaptam tőluk sajnos hétfőn megyek biroságra beadni a kérelmet kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

a problémámat szeretném megoldani az ön segitségével mert nemtom mitévő legyek leirom az eddigi fejleményeket


a történetünk az élettársammal kb juniusban kezdődött mikor én segitetem egy barátomnak kint külföldön

mire hazaertem addigra jöttek a hirek hogy az élettársamat ezzel látták azzal látták,aztán egyik éjszaka elszökött egy fiuval mikozben aludtunk a lányommal,ezzel a fiuval egy közösségi oldalon ismerkedett meg,elakart vele költözni mert megigérteneki deaztán nemlett belőle semmi sem mert nemjött érte a fiu,aztán egyiknap mikor hazaértem munkábol hült helyükvolt hivtam őt nemvette fel a telefont kivette a lányomat az oviból az engedéjem nélkül kereastem őket 3napig rendőrségre nemakasrtam menni mert elvileg ugyvolt hogy unokatestvéréhez megy pestre aztán végül is kiderült hogy egymásik fiuhoz elszökött akit ismét egy közösségiportálonm szedte össze ő szerzettnekik alvohelyet a 8 dik kerületben,egy ismerősénél aki a barátnője mostmár a volt életársamnak,se áramuk se tv juk élelmük sem szinte semijuk nemvolt,aztán vmikor ezt a lakást feltörték és költöztek tovább ismeretlen helyre egy másik fiuval akit össze szedett(alányom elmondása szerint ez a fiu megverte őt mert hisztizett) hangfelvételemvan rola,eközben nekem semilyen informáciot nem adott a lányomról,sem telefon sem más modon,végülis kideritettem hogy hova jár oviban felhivtam az ovit beszéltem az igazgatoval 3het telt el ekkorra mais tartom a kapcsolatott az igazgatoval,

eközben ismét felszedett egy másik fiut akihez odaköltöztek vácra ,a lányom tartósan beteg asztmás sokat betegeskedik nagyon ezt az ovonő is tanusitja,informáciom van rola a közösségi oldalon hogy az élerttársam pénzért ugymond árulja magát hurcolja A gyereket magával,nincsen állando lakhelyük most sem tanum is van rá az a barátnője aki befogadta őket a 8dik ker ben illetve az a barátja akihez költöztek vácra tartom a kapcsolatot velük,a lányomnak 3honaponként kötelező konrolra kéne járni tüdőgyógyászhoz de nem vitte el őt odasem,jelenlegi informáciok szerint most egy anyaothonbva vannak vhol de a gyermekem gyogyszereit nem vitte el magával meg semijét csak elment informáciot nemad masgárol veszélyezteti a lányomat,ezért gondoltam hogy gyermekelhelyezésipert inditok csak olyan problémám van hogy

jelenleg véget ért a munkám december 1 el,van lakásom,illetve az édesanyámékkal közösen tudnánk válalni a lányomat,mert olvastam hogy általában ha ilyen pervan akkor atz anya szüleinek itélik álltalában ha ő alkalmatlan,de a szüleinek szabolcsmegyében se áramuk se vizuk semunkájuk szinte semijuk nincsen sőt 5éves a lányom és kb 3szor találkoztak vele 3-4orára nemis ismeri őket idegenek neki

tanukkal tudom bizonyitani az itt leirtakat az anya olyan életet választott ami veszélybesodorja gyermekemet lehet hogy kihagytam vmit demár nemtom mit csináljak kérem segitcsen agodom a kislányomért várom válaszát köszönöm


2013. dec. 13. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm! Legalább pontot, meg vesszőt használj! Alig olvasható, és érthető. Nekifutok még egyszer!!!
2013. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hivatalos élettársi kapcsolat?

Kinek a nevén van a gyerek?

Szerintem, ha nincs munkád, akkor nagyon nehéz lesz magadhoz pereltetni a lányodat. Sok sikert kívánok!

2013. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szövegtagolás b*zdmeg!
2013. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem add be a gyerekelhelyezési kérelmet a bíróságon. Először a gyámügyön érdeklődj, ott ahol laksz, majd a helyi bíróságon kérd az elhelyezést. Mikor kezdődik újra a munkád? Javaslom akkor beadni a kérelmet, illetve ha az csak sokára lesz akkor add be minél előbb.
2013. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvashatatlan.

Barmelyik szulo arhat be gyermekelhelyezesi kerelmet.

2013. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz be gyermekelhelyezési pert , de ha ők anyaotthonban vannak akkor jó helyen vannak, gyógyszert tud másikat kiváltani. Beszélj egy ügyvéddel!
2013. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok jo tudom oszecsaptam a mondatokat nemez a fontos most,nem anyaothonba vannak hanem ott ahol eppen befogadgyak az anyat haertitek mit takar a befogadas
2013. dec. 14. 01:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszinom eddigi valaszotokat varom tovabbra is a segitcsegeket
2013. dec. 14. 01:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Segitcsegeket????? Kérj SEGÍTSÉGET valakitől, aki tud írni, meg fogalmazni is!
2013. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!