Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? (Nőgyógy...

Szerintetek jó ötlet? (Nőgyógyászomnak köszönet levél).

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz 1 éves a kislányom. Arra gondoltam, hogy a facebookon megköszönném mégegyszer a nőgyógyászomnak amit értünk tett 1 éve, mellékelve egy fotót a kislányomról. Szerintetek? Pro-kontra írjatok!

Röviden a történetünk: egy fejlődési rendellenességet észlelt az agyában ultrahangon a 32. héten, azonnal császármetszés. 6 hetet voltunk koraosztályon, felmerült a gyanú, hogy esetleg értelmi fogyatékos is lehet a pici. Hála Istennek makk egészséges! De most nem is az egészségügyi része a lényeg, hanem maga a szándék. Nagyon ciki? Vagy egy kedves gesztus? Tényleg borzasztó hálás vagyok neki azóta is!


2013. dec. 13. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nyugodtan, bár a fb-ot nem tartom a legszemélyesebb színtérnek, de maga a gesztus, a köszönet abszolút helyes, és biztos örül majd neki. Az én szülésemnél semmi komplikáció nem volt, de amikor pár hónappal szülés után rákszűrésre mentem, akkor vittem neki egy fotót a fiamról, akit ő segített a világra hozni, a hátoldalán pár kedves szóval. Kitette a parafatáblára, ami az asztala mellett van. Örült neki. :)


Lehet egy ilyen gesztust nyálasnak is nevezni, de ez csak nézőpont kérdése. Szerintem egyáltalán nem az, sőt!

2013. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

A helyedben a privát e-mail címére írnék, és nem a facebookra (valahogy nekem olyan személytelen az a facebook, de ez csak az én véleményem). Egyébként nagyon kedves ötlet, biztos örülni fog neki.

Ja és nem mellékesen örülök, hogy egészséges és minden rendben a kislányoddal!

2013. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
72%
Szerintem jó ötlet. Meg azt is írd meg neki, hogy mi újság a kislányoddal, hogyan fejlődik, miket csinál stb. Nekem már 5 éves a kislányom, de a nőgyógyászom mindig érdeklődik a kicsi felől, ha olyannal találkozik, aki ismer engem.
2013. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért a facebookra gondoltam, mert az e-mail címét nem tudom, meg így jobban emlékezne ránk. Azóta már biztos volt 200 császárja meg 50 koraszülése. De én ha orvos lennék örülnék ha ilyen köszönetet kapnék!
2013. dec. 13. 22:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki jön ide mindig mindenkit lepontozni! Én zöld kezet nyomtam mindenkinek!!!
2013. dec. 13. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

A gyermek most egyeeves, szerintem korai kijelenteni, hogy "makkegeszseges".

Mielött lepontoznal: en is fejlödesi rendellenesseggel születtem. Ilyenkor szükseg van a folyamatos orvosi vizsgalatokra, minden evben legalabb egyszer.

Ne igyal elöre a medve börere es ne köszönj semmit. Ö a munkajat vegzi. Mint mindenki mas is...

2013. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Folyamatosan járunk neurorehabilitációra. 1 évesen már megy, pedig csak 10 hós lenne. Mondja, hogy mámmá ha éhes, és aja a másik szava amiket tudatosan használ. Integet, süti-süti pogácsát süt, megmutatja hol a feje. A makkegészséges kifejezést az értelmi fogyatékosságra írtam. Azóta papírom van róla, hogy nem az!
2013. dec. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!