Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » S. O. S. Jó angolosok! Egy...

S. O. S. Jó angolosok! Egy nagyon kedves barátomnak írok levelet, lefordítanátok nekem néhány mondatot angolra? (lent)

Figyelt kérdés

Csak szeretnék biztosra menni :)

Tehát:


1. Annyi mindent szeretnék neked elmondani, nem is tudom hol kezdjem. Azért írom ezt a levelet, hogy elmondjam, mennyi mindent köszönhetek neked.


2. A mai napig emlékszem..


3. sokszor nem értem, miért vagy ilyen balszerencsés. Nagyszerű ember vagy, nem ezt érdemled.


4. Köszönöm, hogy megmutattad nekem, hogy sohasem szabad feladni, hogy mindig talpra kell állni és küzdeni, bármi is történik.


5. Példakép vagy számomra, mert ebben a világban is olyan tudtál maradni, amilyen igazából vagy.


6. ..ez megmutatta, milyen erős vagy valójában.


7. példaértékű


8. ..nem tudom miért, de abbahagytam. Majd 2010ben megtört a jég.


9. Újból elkezdtem nézni..


azt hiszem ennyi. Köszönöm előre is a segítséget! :)



2012. júl. 17. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Annyi mindent szeretnék neked elmondani, nem is tudom hol kezdjem. Azért írom ezt a levelet, hogy elmondjam, mennyi mindent köszönhetek neked.

I want to tell you so many things, I don't even know where to start. I am writing this letter to tell you how much I owe you.


2. I remember up to this day


3. I could never understand why you are so unfortanute. You are a great person and deserve better than that.


4. Thank you for showing me that you must never give up, that you must always stand up and fight, no matter what happens.


5. To me, you are an idol, because you were able to remain true to yourself even in this world.


6. This showed how strong you really are.


7. exemplary


8. I don't know why but I stopped with it/watching it/doing it. (angolban jobban jön ki, ha ott van az ige, hogy mit hagytál abba). And then in 2010 the ice broke.


9. I have started watching it again.



2. A mai napig emlékszem..


3. sokszor nem értem, miért vagy ilyen balszerencsés. Nagyszerű ember vagy, nem ezt érdemled.


4. Köszönöm, hogy megmutattad nekem, hogy sohasem szabad feladni, hogy mindig talpra kell állni és küzdeni, bármi is történik.


5. Példakép vagy számomra, mert ebben a világban is olyan tudtál maradni, amilyen igazából vagy.


6. ..ez megmutatta, milyen erős vagy valójában.


7. példaértékű


8. ..nem tudom miért, de abbahagytam. Majd 2010ben megtört a jég.


9. Újból elkezdtem nézni..

2012. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. júl. 18. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Azta! Ilyet még egy embertől sem hallottam, hogy így dicsérte a barátját! Sok embernek példát kéne vennie rólad, és megköszönni pár barátjának amit tettek értük. Köszönöm, hogy megtanítottál erre, hogy ilyen távoli ismerősünket is így megtisztelhetjük! Nekem sem mondanak sokan köszönetet, úgyhogy remélem elolvassák ezt a levelet. :)
2012. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!