Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 év körüli gyermekednek volt...

3 év körüli gyermekednek volt olyan "beszólása" amin elsírtad magad a meghatódottságtól?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok fázva,tegnap lázasan feküdtem a nappaliban a kanapén.Kértem a lányomtól,hogy adja ide nekem az asztalról a zsepit.Erre teljesen komoly arccal odahozta a csomag zsepit és közölte velem,hogy "Anya,segítek neked mindenben,csak gyógyulj meg"

Olyan jól esett amit mondott,hogy megkönnyeztem :)


2013. dec. 13. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most volt ugye a Mikulás az oviban, kisfiamat itthonról vittem, mivel beteg volt, viszont az egészet végigsírta majdnem, mert odaültem a többi szülő közé. Erre kérdezem itthon a kisfiamat, hogy miért sírtál? Erre az volt a válasz, hogy hát anyukám, hiányoztál...Pedig ott voltam a terembe, csak nem mellette, hanem a terem másik végében.:)
2013. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom még nincs 3 éves és még nem igazán mond mondatokat. Tegnap sokáig feküdtünk egymás mellett, simogattuk egymást, egyszer csak megszólal:

- Anya

- Tessék, mondom

- Olyan szép vagy...

Nagyon meghatott, mert kócosan, pizsamában alig álltam már a lábamon (betegek is voltunk+ van egy másfél éves kistökösöm is, hetek óta nem alszik éjszaka, szóval pffff. nem voltam éppen jó formában, de ő akkor is szépnek látott, olyan édes volt:)

2013. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a születésnapomon történt, 2,5 éves volt akkor. Nem szoktunk nagy ünneplést tartani, ültem a fotelban és beszélgettünk a férjemmel és anyukámmal, a fiunk meg körülöttünk sertepertélt. Egyszer csak odajött, felmászott az ölembe, odafordította a kis kezével az arcomat, belenézett a szemembe, és azt mondta:

- Anya, szejetjek!

2013. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fiam úgy 10 hónapos lehetett, azt álmodtam, hogy átöleli a nyakamat és azt mondja, hogy: anya, én úgy szeretlek! Persze még beszélni sem tudott. :)

Ma már 3 éves, szinte minden nap, amikor már nyugiba vagyunk, estefelé, mesenézés, vagy mese olvasás közben, megfogja a kezem (van, hogy meg is puszilja) és azt mondja, anya, nagyon szeretlek téged! :) Vagy ha én mondom neki, hogy szeretlek, akkor mindig az a válasz, hogy : téged is! :)

2013. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagydumás fiam, aki tele van szeretettel és érzelmekkel. Ő gyakran mond ilyet. 1,5 évesen fürdés után miután felöltöztettem, átölelte a nyakamat és azt mondta, hogy "Szeretlek!". Ez volt az első ilyen alkalom. Akkoriban volt az is, hogy reggel fogmosás és fésülködés után odajött a fürdőbe és azt mondta, hogy "Anya szép vagy!" Azóta már millió meg egy ilyen eset volt, pl amikor morcosan közölte velem, hogy "De otthagytál este a szobában!" ugyanis éjjel természetesen párommal alszok, de a fiam ezt mindig sérelmezi. Nekem meg persze lelkiismeret furdalást okoz. Most nyáron 2,5 évesen azt mondta, hogy "Adok puszit, hogy meggyógyulj, és akkor lemehetünk a játszótérre." A minap pedig arról beszélgettünk, hogy Jézuska csak a gyerekeknek hoz ajándékot. Mire megkérdezte, hogy akkor nekem nem is hoz, én meg mondtam, hogy nem. Erre azt mondta, hogy akkor majd ő hoz nekem ajándékot, majd hozzátette széttárt karokkal, hogy egy ekkora nagy szánkót hoz majd nekem. :)
2013. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az óvodából hazajövet összevesztünk, mert mindig valami rosszaságot csinált, én meg leszidtam. Mikor a garázsba letettük a kerékpárjainkat végigénekelte az óvodás repertoárt, meg még jó néhány dalt, amit velem vagy az anyjától tanult. Mikor abbahagyta, megfogta a kezem, és felnézett rám:

- Apa, megenyhült már a szíved?

2013. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!