Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, akinél...

Van még itt olyan, akinél mindkét fél fegyveres testületnél dolgozik? Hogy oldjátok meg a gyerekfelügyeletet?

Figyelt kérdés
Meg minden ilyesmi érdekel, leginkább 24-48 órás szolgálati időbeosztással. Mennyi időt töltötök egymással?
2013. dec. 28. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mindketten fegyveres testületnél szolgálunk a férjemmel, de 8 órában, havonta pár alkalommal kell 24 órás szolgálatot adni. Pontosabban csak neki, mert én most babát várok, de van 2 nagyobb tesó is. (most januárban, februárban még dolgozok, de szolit már nem kell adnom)

Hát nem könnyű a helyzetetek az biztos.

Én úgy gondolom majd, hogy nálunk vannak annyira toleránsak a főnökeink, hogy figyelembe tudjuk venni, mikor van a másik szolgálatban, és én akkor 8 órában leszek, hogy valaki mindig legyen a gyerkekkel. Segítségünk sajnos nincs. Esetleg nálatok van nagyi, vagy jó barát a ki tud segíteni pár órára?

Az más kérdés, hogy amikor ő hazamegy és leadja ,én akkor ugyanúgy megyek dolgozni, tehát csak másnap délután találkozunk. Hát ilyen az élet, legalább nem unjátok meg egymást. :) A gyerekeknek kicsit hosszú lesz nálunk is, reggel 7-től du. negyed 5-ig oviban , bölcsiben,de ez van. Legalább van munkahelyünk!

Kitartás! Esetleg valamelyikőtök nem tudja magát 8 órásra kérni, mert akkor jobb lenne picivel a helyzet.

Boldog új évet nektek!

2013. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre van a szolgálati időtök akkor gondolom lehet kérvényezni, hogy áttegyenek másik csoportba. Igazából csak a váltásnál lesz akkor necces. Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk 7kor van a váltás és ez azt jelenti, hogy 6kor már el kell indulni itthonról. Hazaérni meg legkorábban 8ra lehet. Szóval ez elég nagy átfedés, a gyereket nem lehet addig egyedül hagyni. Szerintem vagy egy nagyi, vagy egy bébicsősz vagy pedig munkahelyváltás (esetleg más posztra) jöhet szóba. Arról meg nem is beszélek, ha esetleg van másodállás is... Mert ahogy a nevedből látom tűzoltó vagy és gondolom vonulós, azokat meg nem igazán fizetik meg...
2013. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!