Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 év körüli gyermekedet...

3 év körüli gyermekedet szilveszterkor meddig hagyod, hogy ébren maradjon?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 00:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
éjfélig, mert úgyis felébred ha petárdáznak... elég nagy már hogy tudja 1 évben egyszer fent lehet maradni sokáig.
2013. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Szilveszter ide vagy oda en ugy gondolom, h majd rá er par ev mulva virrasztani, most még fekudjon le ahogy megszokta!:-)
2013. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak ketten leszünk itthon a kisfiammal, úgyhogy kirúgunk a hámból! :) Addig lehet fent, amíg bírja. Szerencsés vagyok, mert szól,ha álmos és le is fekszik.

De még az is lehet, hogy én dőlök ki hamarabb. :)

2013. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Mivel még csak 3 éves, így maradunk a szokásos alvásidőnél. Ő még kicsi ahhoz hogy éjszakáig fent legyen.
2013. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha otthon lesztek, akkor engedd, ameddig ő szeretné. Úgyis fel fog ébredni a petárdákra, és akkor már sokkal jobb, ha nem egyedül a szobában, sirva riad fel, hanem mondjuk a karodban ülve együtt várjátok és nézitek a tüzijátékot.
2013. dec. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Mi készülünk, kölyök pezsgő, trombita, konfetti, mogyoró, süti ropi kóla:)

Bulizunk:)

Van egy pici babánk is, ő is fel lesz, mert pont akkor szokott kb. Enni:)

2013. dec. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Én leteszem aludni, aztán lesz, ami lesz. Eddig egyik évben sem ébredt fel a durrongatsra.
2013. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Április végén lesz 3,de neki ugyanolyan nap lesz,mint szokott,szerintem még kicsi teljesen felesleges fent tartani,pláne ha délután sem alszik,karácsonykor fél 10kor ment aludni már esett össze a fáradtságtól.
2013. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

itthon leszünk,még nekünk is ugyanolyan nap,mint amúgy:) Így ő fekszik 8kor,mi meg 1kor,de szerintem koccintunk egyet a férjemmel:)

Én sem látom értelmét ébren tartani..

2013. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az én fiam egyébként is egy kisbagoly, 10-11 között szokott elaludni (főleg ha alszik napközben), ma sem fog szerintem 8-kor aludni. Február elején lesz 4 éves.

Pici lányom (2 hónapos) pedig kb akkor szokott megéhezni mire a bátyja elalszik (11-éjfél körül), így nekem valójában minden nap szilveszter, nagyon ritka, hogy éjfél előtt ágyba kerüljek :)

BUÉK!

2013. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!