Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szeptember közepén, utána...

Ha szeptember közepén, utána születik a baba, akkor ugye általában nem veszik fel oviba 3 évesen?

Figyelt kérdés
És, akkor a bölcsibe felveszik? Vagy mit lehet tenni amíg jövőre felveszik?
2009. nov. 29. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bölcsibe felveszik, 6 hónapos kora után bármikor. Viszont ovodába, szerintem évközben beveszik, ezért nem igen kell még egy évet ráhuzni. A lányom szeptember 15.-én született. De még nem érdeklődtem ezt meg.
2009. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felveszik oviba amint betöltötte a 3 évet-ha van hely.Ha túljelentkezés van,nem valószínű,h szabadon tartanak neki egy helyet.De mindenképpen be kell íratni a hivatalos beiratkozáskor az adott évre.
2009. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várólistára kerül. Ha van ismerettség akkor biztosan bekerül. A tavaszi beiratkozásokkor jelezni kell hogy szeptemberben oviba szeretnétek menni. Év közbe is vesznek fel gyerekeket, viszont arra már nem kapják meg az állami normatívát és nem szeretik őket, mert pénzt nem kapnak utánuk. Ne kérdezd miért. Az anyósom óvodavezető, ő mondta.
2009. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gyereket aki az adott év december 31. ig betölti a 3. életévét azt kötelesek felvenni az óvodába. Ezt törvény írja elő. Viszont csak akkor kezdheti meg az ovit ha már betöltötte a 3. Vagyis ha október 1 én tölti a 3 akkor október 2-án kezdheti az ovit. Várólista azoknak van akik december 31 e után születtek.
2009. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!