Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 11-én voltam 13...

Augusztus 11-én voltam 13 hetes és, akkor még nagyon kicsi volt a baba, és Szeptember 22-én kel vissza mennem uh-ra és olyan jó lenne már, ha látszódna, hogy fiú/lány-e. Szerintetek fog már látszódni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem már fog, ha a kisemberke is úgy akarja! majd írj hogy mi lett!
2011. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. heti UH-n már mondta a doki, hogy ő fiúnak látja. Persze nem éljük bele magunkat, és a 18. heti UH-t sem venném tutira, inkább egy 4D-t vagy későbbi UH-t.

Szerintem fog már látszódni, de az majd a dokin múlik, hogy valóban látja e, és jól látja e!

2011. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Én augusztus 10-én voltam 13hetes! :)

előtte két nappal voltam a 12heti UH-n, a baba mérete jó volt- bár nyilván kicsi volt még ahhoz, hogy kiderüljön a neme.

VOltam 14hét2naposan is UH-n, profi gentikusnál- és nem ment bele tippelgetésbe, hgoy fiu vagy lány van a pocakban, mert mondta, hogy ilyenkor még nem lehet megállapítani, annyira egyforma a nemi szervük.

én szeptember 23-án megyek a következő UH-ra, akkor már betöltött 19hetes és 2napos leszek- tutira látni fogják a baba nemét! Az előző két gyerekmmel is így voltam +/-pár nap, és mindkettőnél 100%ra látszódott, hogy kisfiuk! :)

Nemsokára megtudod Te is!! :) Boldog babavárást!

2011. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
De jó,remélem akkor már látszódni fog, mert nagyon kiváncsi lennék rá:) Húú, te 23-ikán mész vissza, akkor majdnem egy cipőben járunk :) Nekedis nagyonsok boldog babavárást és sok sikert hozzá:) Majd az UH után megirom, hogy mi lett az eredmény :) És légyszíves Te is írd majd meg, hogy neked fiad vagy lányod fog-e születni:)
2011. aug. 28. 16:12
 5/37 A kérdező kommentje:
Nekem még nem mutata meg magát.. még túl szégyenlős:$ de egészséges a kicsi jól fejlődik és ez a lényeg szerintem:) neked h van a babád?
2011. szept. 23. 08:51
 6/37 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok a majdnem egyidős veled, ma elmaradt ah UH- mert a dokimnak valami konferencia közbejött- ugyhogy hétfőn megtudom mi van velünk! :)

Majd jelentkezek!!

Addig is minden jót nektek!

Még csak saccolni sem lehetett, hogy kisfiad vagy kislányod lesz? :)

2011. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
jah értem,akkor majd irj hogy mi van veletek:) nem sajnos nem tudott az orvos sacolni mert fal fekvéses és a lábától nem lehet láttni...de majd kiderül:) lehet hogy meg lepetés lesz hogy milyen:)Köszi, Nektek is minden jót addig:)
2011. szept. 23. 17:20
 8/37 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok,

kiderült hogy kifiunk lesz, harmadszorra is!!! Minden rendben vele, a méretei teljesen napra pontosak, ugyhogy igazán helyes kispasi lesz ő is! :) 309grammos. :)


Majd írd meg később, ha megtudod a babád nemét!

boldog babavárást!!

:)

2011. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szia! Jaaj de jó:) ennek nagyon örülök:) rendben meg irom:) Köszönöm,Neked is viszont jó babavárást kivánok:)
2011. szept. 28. 09:27
 10/37 A kérdező kommentje:
Szia! Mondtam h meg irom h kiderült e h milyen és Kislányom lesz:) annyira örülök neki:) minden rendben van velünk:$ remélem veletek is! Vigyázzatok magatokra:) Szia:)
2011. nov. 5. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!