Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után más is tapasztalt depresszio féle tüneteket? Vagy ezt én már a munkanélküliségnek tudhatom be?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 21:22
 1/3 anonim válasza:
Fogamzásgátló abbahagyása után más is tapasztalt depresszio féle tüneteket? Vagy ezt én már a munkanélküliségnek tudhatom be?
2014. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsánat, most írnék először a válaszodat idemásolva és véletlenül elszállt az előbb...

Szóval: aki hormonváltozásra érzékeny, mint én és talán te, akkor igen, a fogamzásgátló abbahagyása után tapasztalható depresszió féle tünet.

A munkanélküliség csak rátesz, de a fő oka a hormonok változása!

Szültél már valaha? Akkor is ugyanezt érezted? Mert én sajnos igen. Kevesen vagyunk, de sajnos érzékenység a hormonváltozásra...

Jó derűt kívánok neked: Ani

2014. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod még nem szültem egyenlőre tervbe van véve a babóca , legalább ezzel is okosabb lettem :)
2014. jan. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!