Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El tudnátok látni tanácsokkal...

El tudnátok látni tanácsokkal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy problémám, mégpedig az hogy folyamatosan lassan, de biztosan hizok. 3 hónapos a kisfiam, szoptatom, nagyon sokat eszik, de én nem fogyok mint ahogy az mindenhol olvasható, hanem apránként de jönnek fel a kilók. Nagyon bánt, mert egyáltalán nem eszek sokat, vegetáriánus vagyok már 13 éve, egészségesen eszek és mégsem jönnek rám a régi nadrágjaim, az újak meg kezdenek kicsik lenni :( Ami változás történt még, hogy injekciós fogamzásgátlót kaptam kb 1hónapja, kehet hogy ez okozza a súlygyarapodást? Januárban kellene mennem a következő szurira. Ti mit gondoltok? A másik hogy aki tornázott szoptatás mellett milyen gyakorlatokat végzett? Előre is köszönöm ha válaszoltok.

#szoptatás #hízás #injekciós fogamzásgátló
2013. dec. 8. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem egy hónapja hízol - vagyis nem fogysz. Sztem kevésszer eszel vagy keveset és tartalékol a szervezeted. De ez sajnos csak tipp (én 6 hétig szoptattam csak, nincs tapasztalat). Védőnő nem tud vmi okosat mondani?
2013. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elofordulhat, hogy a fogamzasgatlotol hizol. Azt mondjak manapsag mar nincs annyi hormon blahblahblah...megis. Mindenki szervezete mas. En 9 honapig szoptattam a korhazbol egy pound-al voltam tobb mikor hazajottunk szules utan. En a mozgashiany miatt hiztam meg.
2013. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is híztam szoptatás alatt, pedig én is mindenhol azt olvastam, hogy akkor fogyni "szokás". Bár aztán találtam fórumokat, ahol többen írták, hogy ők is híztak, pedig figyeltek. Szóval szerintem ez is alkati dolog. 9 hónapig szoptattam, utána szépen lassan elkezdtek leolvadni...
2013. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fog.gátlótól lehet :(

Én Mirena-t rakattam fel 1,5 éve és fél év alatt 8 kilót híztam tőle :(

Azóta megállt a hízásom, mert odafigyelek a kajára, de fogyni csak akkor tudnék, ha salátán és vízen élnék :((((((((((

2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát elég elszomorító tényleg hogy nem tudom legalább a súlyomat tartani. Mindenképpen beszélek majd erről a nőgyógyászommal is hátha tud valami okosat mondani. Nincs igazság a földön, anyám két gyereket szült, a mai napig bomba alakja van, 45 kg, és senki nem mondja meg róla hogy szült valaha is, és közel 50 éves. Lehet hogy nekem is többet kellene mozognom, sétàlni szoktam lejàrni, de nem sokat hasznàl.
2013. dec. 9. 06:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos a fogamzásgátló jól be tud kavarni a hormonháztartásba is. A mozgásra mindenképpen szükség van a fogyáshoz.Figyelj oda a táplálkozásodra, a kalória bevitelre.Ha szeretnél szoptatás mellett is lehet eredményesen fogyózni.Van pl egy interjú egy anyukával, aki szoptatás közben 12 kg-t adott le.Te is eléred a kívánt testsúlyodat, csak kitartás!
2013. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat, nagyon kedves tőled!
2013. dec. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!