Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik gyedet vagy gyest kapnak...

Akik gyedet vagy gyest kapnak mennyit tezsnek félre havonta? én 20-25 ezret két gyerekre összesen

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
én megtakarítást fizetek 3x 5ezer ft-ot a három gyerekre. Egyenlőre ennyi, ha majd visszamegyek dolgozni, többet szeretnék félrerakni nekik.
2014. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
1 lányom van havi 12ezret fizetek neki megtakarítás számlára.
2014. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Örülök, ha hó végén jut olcsó parizerre és vajas kenyérre, nemhogy félretegyek :(
2014. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Most sajnaljunk? Nem az volt a kerdes h mit eszel ho vegen. Akkor mist sirjak en is? Nekunk is meg kell gondolni mit veszunk meg es mit nem de azert rakunk a gyereknek felre.
2014. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Családi külön számlára megy és még nem nyúltunk hozzá soha.
2014. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

A Kérdező szerintem provokálni akar, pont az olyan válaszolók miatt, mint akinek parizerre is alig jut. Lehet, hogy a Kérdező, 20-25 ezret tesz félre, de azt elfelejtette megírni, hogy a párja mennyit keres, mert valljuk be, aki gyeden vagy gyesen van, az nagymértékben függ a párjától, mindenki annak a függvényében tud félretenni.

Van akinek a párja hazavisz még havi 300 ezret vagy többet a gyes mellé, van akinek csak havi 80 ezret. Ezt a Kérdező is tudja és ezzel akar provokálni!

2014. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó azért ez nem teljesen igaz gyed lehet akár nettó havi 100 ezer is akkor miért lenne rászorulva mintha keresne.

Különben meg házasságban mindegy ki keres úgyis közös.

2014. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj,hogy ennyit félre tudsz tenni.Nekünk is van megtakarításunk,albérletben lakunk,most adtuk el a hiteles lakásunkat,hogy házat béreljünk.Költségben kb ugyan annyi,ez annyival,jobb,hogy nem a 8. kerületben van,hanem vidéken,kert nyugalom stb.Van még 1 lakásunk azon is hitel van,gyakorlatilag azt fizetjük befektetés gyanánt,ez mellett is néha néha sikerül félre tenni.A párom fizetése nem fix,uh soha nem lehet tudni mit hoz a jövő hónap.
2014. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
3- as koszonom a kulturalt pirivat uzenetedet. :-). Mar tudom miert vagytok csorok. :-). Amennyi esszel megaldottak teged nem is csoda h csak parizeres kenyeret faltok ho vegen. Gondolom te szoktad minden ho vegen kerdezni azt is h mikor jon a csaladi. :-) mindenesetre jot nevettem az uzeneteden. Es nem irigykedni kell hanem dolgozni. :-) puszi
2014. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!