Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyetemista vagyok, tehát...

Ha egyetemista vagyok, tehát nincs önálló kerestem és árva ellátásban részesülök, mennyibe kerülne egy abortusz?

Figyelt kérdés
Elméleti síkon kérdezem
2014. jan. 7. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából 30 ezer forint, de szociális és anyagi rászorultság esetén részben vagy egészben elengedhető. Ennek mértéke gondolom a pontos helyzetedtől függ.
2014. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
ha okos egyetemista vagy, ilyenre nem kerülhet(ne) sor, mert védekezel :) amúgy az első leírta
2014. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
Bármilyen hihetetlen, még az okos egyetemisták esetében sem nyújt minden 100%-os védelmet. Ez nem feltétlenül agykapacitás kérdése, kettes versenyző.
2014. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
kettőnk közül te versenyzel, hisz te pontoztál le. Én csak válaszoltam.
2014. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
Versenyez a halál, csak baromi unalmas már, hogy minden ELMÉLETI SÍKON feltett abortuszos kérdésnél is meg kell jelennie egy agyasnak, aki kényszeresen a védelemről pampog.
2014. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyra értékelem mindenki válaszát, és megnyugtatok mindenkit, hogy nem vagyok terhes, nem is állt fenn ilyen veszély, ez csupán kíváncsiság volt. És attól, hogy valaki egyetemista és még okos is, ilyen bárkivel megtörténhet...
2014. jan. 30. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!