Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis alapítványi bálba tombolá...

Ovis alapítványi bálba tombolának mit ajánlanátok fel 10. 000 Ft körüli értékben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kis borítékba vásárlási/benzin utalványt 10 ezer Ft értékben. Vagy nem is tudom, én ilyennek örülnék :D arra költheti a család amire szükség van. Vagy valami műszaki cikket, vasaló,gyümölcs centrifuga, botmixer, porszívó, de én tényleg azért így gondolom, hogy ovi, szóval szülők lesznek, ezért a háztartásba illő dolgoknak tudnak örülni :) :D csak el nem tudom képzeli milyen egy ilyen bál, szóval bocsi ha hülyeséget írtam :D
2014. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felnőtteknek lesz bál, vagy a gyerekeknek pl jelmezbál? Nálunk tavaly mindkettő volt, játékokat vittem,és egy konyhai gépet.
2014. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felnőtteknek lesz.
2014. jan. 8. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináltatnék olyan ajándékkosarat amibe sok minden van ami egy háztartásban kell. Kávé, tea, nasi stb. 10ezerből klassz csomagot lehet venni.
2014. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!