Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a lány...

Szerintetek szép ez a lány név hogy Sájen? (Nincs még Magyarországon ilyen név)!? Nem szappanoperábol van!?

Figyelt kérdés
Személy szerint nekem és a ferjemnek nagyon tetszik!? Amerikai név valojaban egy indián törzs neve volt!?

2014. jan. 9. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így leírva nekem nem tetszik. Hangzásra igen.
2014. jan. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kamo Atpij válasza:

Csejen? Nem szép név.


Adj neki két keresztnevet, egy hétköznapit, és egy divatosat, és majd választ, hogy melyiket használja.

2014. jan. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez kb. Olyan mint a Dzsenifer, vagy Dzsesszika

Amerikában használt keresztnév

Ha indiánok vagytok, megértem hogy hagyomány őrzés végett ezt a nevet adjátok,

Ha nem, akkor csak az jut eszembe hogy a kissebbséghez tartoztok, s egy feltűnő nevet szeretnétek...

Na meg mint ahogy előttem írták, magyarosítva Cshájen lenne:)))

2014. jan. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Kalderás Sájen jól hangzik, de más vezetéknévvel eléggé gagyi szerintem. Persze ha nektek ez tetszik adjátok, de ne várjátok el a gyerektől, hogy neki is tetszen.
2014. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem anyakönyvezhető Magyarországon, csak ha indokkal (ez esetben pl. amerikai felmenők) kérvényezitek és engedélyezik.

[link]

2014. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


És hogy jön ez ide Mo-ra? :)


Amúgy a kiejtése tetszik, olyan mint a selyem, lágy hangzású, de nekem nagyon idegen. Semmiféleképp nem adnám a gyerekemnek.

2014. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2014. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3as nem értem miért kell folyton ezzel a kisebseggel jönni?? Semmi köze a név választásnak a hova tartozáshoz szimplán tetszik!! Már bánom hogy ki írtam! Egyébként anyosom kint él együtt találtuk ezt a nevet és ha nem úgy anyakönyveznék ahogy leirtam úgy nekem sem tetszene! Köszi a válaszokat!
2014. jan. 9. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2014. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy amerikai kislánynak igen, magyarosítva nem.
2014. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!