Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Folyamatosan jönnek a kérdések...

Folyamatosan jönnek a kérdések a 300. 000ft-os anyaságiról. Ha így be tudták harangozni, miért nem volt ekkora visszhangja annak, hogy nem lesz?

Figyelt kérdés
jó, nyilván tudom miért, figyelemfelkeltésnek szántam a kérdést, nehogy valaki erre alapozzon... :(
2014. jan. 12. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy javaslat volt, nem tudom miért gondolta bárki is hogy ennyi lesz. Azért mert szó volt róla hogy ennyi lesz, és nem lett, azt nem kell beharangozni. Aki nem érti a törvényjavaslat fogalmát az ahhoz is hülye h gyereket vállaljon. Egyébként meg írja be a google-be hogy jelenleg mennyi is kész. Miért kell ezt negyvenötször megkérdezni itt a fórumon :)
2014. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez még csak tv javaslat sem volt, csak "a kormány tervei" között szerepelt.

De tényleg mindenki készpénznek vette, a terhességem alatt hetente mondta el valaki hogy milyen jó nekünk amiért ennyi pénzt kapunk...

Ebben az a szomorú, hogy az emberek egy része most teljesen feleslegesen irigykedik a gyereket vállalókra, a kismamák meg megdöbbennek hogy nincs 300.000... Ez hol kedvez a gyerekvállalási kedvnek?!

2014. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak aki nincs benne, ez megzörgette a harangot. Bezzeg, aki most vállal gyereket mennyit kap... az, hogy nem kapja meg, az nem jut el hozzá, mert nincs ismerős és mert nem figyelt. Ez is nyert nekik 1-2%-ot a szavazáskor, mert hogy mennyire odafigyelnek a kezdő családokra... közröhej. De igaz, hogy elég volt elhinteni a pletykát és terjed a futótűz a nagy büdös semmiről.
2014. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem akarják,elhinni bíznak benne naivan.



De tessék itt van még egy hülyeség amibe lehet bízni, úgysem lesz belőle semmi.

[link]

2014. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
olvastam, ez is irtó gáz, az értelmesebbje már most tudja, hogy nem lesz semmi belőle, mert egész egyszerűen nincs miből...
2014. jan. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!